Den otevřených dveří již 29. 6. 2016!!!

Pro všechny uchazeče o studium a zájemce o kvalitní vzdělání jsme u nás na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. připravili Den otevřených dveří. Všichni zájemci o studium si budou moci prohlédnout prostory naší školy včetně moderně vybavených učeben a dozvědět se veškeré informace, které se studiem souvisí.

Kdy: ve středu 29. 6. 2016 od 15 do 18 hodin.
Kde: v prostorách Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., Jablonského 640/2, Praha 7 – Holešovice.

Pokud Vám nevyhovuje uvedený termín, můžete si sjednat osobní schůzku se zástupci školy dle vlastních časových možností: cps@ustavprava.cz nebo na bezplatné telefonní lince 800 208 008.

Jen do konce června cena 84.000,- Kč!!!!

Jak bude Den otevřených dveří probíhat?

  • K dispozici Vám budou studijní koordinátoři a zástupci vedení školy, kteří Vás prostřednictvím individuálního rozhovoru budou informovat o průběhu a náplni studia, jednotlivých studijních programech, podmínkách přijetí, způsobu přihlášení, uplatnění absolventů a mnohém dalším.
  • Kromě toho Vám zodpoví jakékoliv další dotazy, které Vás ohledně studia budou zajímat.
  • Na každého návštěvníka budou čekat kromě drobného občerstvení materiály s informacemi o studiu.

Co je k tomu potřeba?

  • Pokud si chcete rezervovat některého z našich studijních koordinátorů přímo na konkrétní čas, napište nám prosím prostřednictvím e – mailu cps@ustavprava.eu Vaše jméno s kontaktními údaji včetně uvedení hodiny, na kterou si přejete, abychom Vám byli k dispozici. Též poprosíme o specifikaci programu, o který máte zájem.

Přijměte proto naše pozvání a přijďte si s námi pohovořit o možnostech studia MBA, BBA, DBA, LL.M., MSc. či MPA přímo k nám. Na všechny návštěvníky se budeme velice těšit!

Srdečně Vás zde

Ing. Tereza Marková, DiS.

Tajemnice ÚPPV