Pojďte studovat MBA Management obchodu

Vážení a milí přátelé,

letos opět otevíráme velice úspěšný program MBA ve specializaci Management obchodu. Program poskytuje studentům základní informace o charakteristikách současného obchodu a jeho významu v ekonomice, nabízí získání užitečných vědomostí ke zdokonalení vztahů se zákazníky, naučí je zásadám psychologického myšlení s cílením na zákazníka a hlavně pracuje s vlastním osobním rozvojem jedince. Program je cílen na praktickou aplikaci a využitelnost získaných znalostí na spotřebitelských trzích a na význam obchodu v ekonomice státu a firmy, důraz je kladen mimo jiné i na vyjednávací techniky.

Tento program je určen všem, kteří se profesně zabývají obchodem a kontaktem s koncovými zákazníky, a také manažerům, kteří vedou týmy obchodních zástupců v rámci přímého i nepřímého prodeje.

office

Výhody studia

  • Cena již od 84 000,- Kč bez DPH
  • Zkušení lektoři z prestižních univerzit
  • Získáte diplom MBA a mezinárodní certifikát IES
  • Délka studia pouze 12-14 měsíců, možnost studia distančně
  • Další výhody studia zde

Pokud stále váháte podívejte se na referenci jednoho z našich úspěšných absolventů:

S nástupem ke studiu neváhejte. Lidé, co říkají, že je na vše dostatek času a že půjdou studovat „až…“, jej nakonec nemají vůbec nikdy a na nic.

Těším se na to, až se osobně poznáme na některém z mých tematických setkání.

DSC_0099

Váš Patrik Spannbauer
Garant programu MBA Management obchodu

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Aktuality | Autor: .
Mgr. Patrik Spannbauer

Autor: Mgr. Patrik Spannbauer

V oblasti obchodu se profesionálně pohybuje od roku 2007, původně jako manažer a mentor v pojišťovně AVIVA v a posléze lektor a mentor pro MLM struktury a makléřské společnosti, obchodní společnosti a pojišťovny. Před vstupem do obchodní branže pracoval 10 let pro Ministerstvo vnitra v oblasti vzdělávání zaměřené na problematiku praní peněz a legalizace výnosů z trestné činnosti, vyučoval na Vysoké škole Karlovy Vary a přednáškovou a lektorskou činnost provozoval mimo jiné i na Policejní akademii či Justiční akademii v Kroměříži. Spolupracoval na mnoha vzdělávacích projektech právě v oblasti AML. V současné době se věnuje lektorské činnosti v oblasti soft i hard skills se zaměřením na obchodní, prodejní dovednosti a personalistiku pro nadnárodní společnosti, ale i cílené tematické tréninky, semináře pro vybranou strukturu obchodníků či manažerů firem, zabývajících se obchodní činností. Je garantem programu MBA - Management obchodu u Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, jejímž je současně ředitelem.