Tisk

Osvědčení kvality vzdělávacích programů MBA - certifikát ISO 9001

20.9.2013

Rád bych navázal na téma článku z 16. září 2013 „Systémová kvalita podporuje kvalitu produktovou“ publikovaném na iDNES.cz, ve kterém se popisuje význam a vliv systémové kvality, kterou osvědčuje certifikace ISO 9001, na kvalitu produktu či služeb. 

„Naprosto souhlasím s obsahem uvedeného článku a rád bych jej doplnil také o naši firemní zkušenost s tímto certifikačním programem“, říká ředitel Ústavu práva a právní vědy JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA. „V průběhu náročného certifikačního programu jsme spoustu systémových standardů pro zajištění kvalitních služeb v oblasti vzdělávání doladili ke spokojenosti nejenom naší, ale zejména našich klientů, kterými jsou studenti programů MBA, LL.M., MPA, DBA nebo BBA. Nejenom, že se nám podařilo získat prestižní certifikát ISO 9001 od švýcarské certifikační autority SGS, který zaručuje zprůhlednění společnosti pro klienta, a znamená podstatné zvýšení důvěryhodnosti společnosti, ba dokonce to pomohlo naší vzdělávací instituci Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. také po stránce kvalitativní. Tu jsme navíc vylepšili dalším certifikačním programem, po jehož úspěšném absolvování jsme získali oprávnění užívat označení „Kvalitní firma“, doplňuje.

Certifikace „Kvalitní firma“ jako garance spokojenosti klientů

Certifikace „Kvalitní firma“ zajišťuje nezávislost a objektivitu díky referenční analýze zpětné vazby a spokojenosti klientů. Tento certifikační program pomáhá společnostem zlepšovat slabá místa a klientům říká, že za své peníze dostanou odpovídající kvalitu. „Klient tak není „pouze“ v popředí našeho podnikatelského zájmu, ale jeho spokojenost s vysokým standardem poskytované vzdělávací služby je stavěna nade vše, jak jsem se tento trend snažil popsat již ve svém nedávném blogu „Geoffroyův iClienting brnká na starou dobrou baťovskou strunu“, říká JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA., ředitel Ústavu práva a právní vědy, o.p.s.

Akreditace jako nezbytná součást kvalitního studia MBA

Dalším rozlišujícím faktorem kvality jsou bezesporu získané akreditace, jako zejména u International Association for Distance Learning (IADL), která je jednou z nejvýznamnějších nadnárodních asociací v oblasti distančního vzdělávání a jeho kvality, nebo také u International Education Society, London (IES) a dalších renomovaných akreditačních institucí. Studenti tak mají možnost získat nad rámec profesního titulu MBA či LL.M. (DBA, MPA, BBA) navíc ještě mezinárodní certifikát IES, který jim umožní lépe se prosadit jak na zahraničním, tak i tuzemském trhu práce.

Patříte k těm, kteří hledají kvalitu v oblasti profesního vzdělávání?

A od procesů ISO 9001 ještě jednou k iClientingu: Základem každého úspěšného vztahu, ať je to vztah v rodině, k partnerovi, kamarádovi nebo mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem, je důvěra a snaha vztah tvořit a budovat. V podnikání platí totéž. Pokud prodáváme zboží a služby a nemáme v popředí, nebo dokonce na prvním místě, klienta, brzy se to pozná, stejně jako se brzy pozná to, že chceme „jen“ vydělat. Takové jednání, resp. taková „filozofie“ není k ničemu, protože lidské štěstí a harmonie stojí vždy na vztahu k druhému člověku a to platí v každé oblasti lidského konání.

Proto se i naše vzdělávací instituce Ústav práva a právní vědy, o.p.s. společně s partnerskou institucí European Business School SE hlásí ke kvalitě jako ověřené cestě ke spolehlivosti a ke spokojeným klientům.

 

Bližší info najdete na: www.ustavprava.cz a www.ebschool.cz

seznam všech článků

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X