Tisk

Náš lektor uveden do síně slávy

25.1.2013

Ing. PhDr. Jiří Stýblo, CSc. byl 24.1. 2013 oceněn významnou českou asociací pro svůj přínos v oblasti tuzemské personalistiky. People Management Forum zvolilo několik osobností, které se za posledních 20 let zapsali do vývoje české HR a náš lektor je mezi nimi. Přečtěte si článek a prohlídněte si krátké video...

Ing. PhDr. Jiří Stýblo, CSc. Spolupracoval nebo dusud spolupracuje  s řadou našich (Vysoká škola ekonomická, Vysoká škola finanční a správní) a světových institucí i univerzitních a vysokolškolských pracovišť ( Graduate School of Business, Sheffield Hallam Unversity - dočasně  také jako hostující profesor pro obor HR managementu - Institut for International Research, Oestereichische Produktivitat und Wirtschaftlichkeit Zentrum, Neumann holding) i s dalšími předními světovými manažerskými osobnostmi.

Vydal několik stovek odborných článků v předním ekonomickém tisku (Hospodářské noviny, Ekonom a jiné) a desitku odborných publikací a knih, poslední s názvem Leadership vize nebo realita v roce 2013.

Na Ústavu práva a právní vědy®, o.p.s. je doktor Stýblo garantem modulů MBA v programu MBA Leadership.

Za svůj celoživotní přínos personalistice byl Ing. PhDr. Jiří Stýblo, CSc. uveden do síně slávy asociace People Management Forum, nejvýznamější instituce v oblasti českého HR. Více o celé akci se dočtete v lednovém čísle časopis HR Forum.  

Krátký video medailonek:


seznam všech článků

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X