Tisk

PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc.

PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc. se narodil 25. 12. 1982 v Ostravě, ve které vystudoval obor Automatizace a počítačová technika na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava. Následně studoval obor Školský management v bakalářském studijním programu Specializace v pedagogice na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, kde dále pokračoval ve studiu navazujícího magisterského programu v oboru Management vzdělávání. Současně úspěšně ukončil svá postgraduální studia mezinárodních vzdělávacích programů MBA a MSc., které se dotýkaly nejen oblastí řízení lidských zdrojů a personálního managementu.

Od 1. června 2015 působí jako ředitel Střední školy gastronomie, oděvnictví a služeb ve Frýdku-Místku. Do funkce byl jmenován Radou Moravskoslezského kraje a jmenovací dekret přebíral z rukou hejtmana Moravskoslezského kraje Miroslava Nováka dne 7. května 2015.

Během své dosavadní profesní kariéry mimo jiné působil jako pedagog a vedoucí pracovník ve školství a také jako lektor a garant kvalifikačních studií, týkající se především oblastí aplikace školského práva a řízení pedagogického procesu, a to v různých vzdělávacích institucích po celé České republice.

V roce 2012 začal působit jako autorizovaná osoba ustanovena Ministerstvem průmyslu a obchodu a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy pro profesní kvalifikace a současně o rok později jako soudní znalec jmenovaný předsedkyní Krajského soudu v Ostravě z pověření ministra spravedlnosti.  

Již čtyři roky je garantem programu MBA pro ředitele škol a školských zařízení, pořádaného Ústavem práva a právní vědy, o.p.s. a v letošním roce 2016 se stal také autorizovaný lektor pro oblast společného vzdělávání.

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 98.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 5. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 30. 5. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X