Tisk

Editorial

Vážení čtenáři, vážení autoři, kolegyně a kolegové,

tímto číslem uzavíráme nejen třetí ročník vydávání našeho časopisu, ale též jednu významnou etapu v životě tohoto našeho vydavatelského počinu. Ukončení každé životní etapy, alespoň podle teoretiků biodromální psychologie, je vždy ohraničeno nějakou významnou událostí či zásadní změnou, která je jakýmsi úvodem do dalšího životního levelu.

Pokud jde o první tříletou etapu našeho časopisu, nutno podotknout, že šlo o etapu budování, chybování a poučování se z tohoto chybování. Jak už to u časopisů bývá, nezbytnou nutností je kvalitní autorské zázemí. Přes poměrnou těsnost na trhu právnických časopisů, včetně internetových médií, se nám podařilo vybudovat kvalitní autorskou oporu našeho časopisu, přičemž zásadním krokem k jejímu zkvalitnění bylo rozhodnutí o tom, že počínaje letošním prvním číslem se staneme recenzovaným odborným periodikem. Toto rozhodnutí, vedle zásadního odborného posílení redakční rady, vyústilo v úspěšné završení procesu, na jehož počátku byl náš úmysl docílit zápisu časopisu Právo - časopis pro právní teorii a praxi do Seznamu recenzovaných neimpaktovaných periodik vydávaných v ČR.

V roce 2010 proběhla aktualizace dotčeného seznamu a v rámci této aktualizace byl náš časopis Radou pro výzkum, vývoj a inovace, jakožto odborným a poradním orgánem vlády České republiky, na Seznam recenzovaných neimpaktovaných periodik vydávaných v ČR zařazen. Počínaje tímto číslem má tedy náš časopis statut recenzovaného neimpaktovaného periodika vydávaného v České republice. Tato skutečnost je podle našeho mínění oním zlomem, který zásadním způsobem přispěje k další prestiži, odborné stabilizaci a růstu našeho časopisu a je nesporně onou iniciační událostí, která stojí na počátku nové éry časopisu Právo - časopis pro právní teorii a praxi. Připočtu-li k tomu všemu, že Ústav práva a právní vědy, o.p.s. (coby vydavatel časopisu) byl v letošním roce prověřen a certifikován jako subjekt splňující požadavky ISO 9001:2008, je zjevné, že naše snažení po kvalitních službách, nejen na poli vydavatelském, nezůstalo bez výsledků.

Vážení čtenáři, vážení autoři, kolegyně a kolegové,

děkuji za přízeň, kterou věnujete našemu časopisu, a přeji Vám vše dobré v roce 2011, našemu časopisu pak přeji brilantní autory, jakož i vnímavé a zvídavé čtenáře.

JUDr. Ing. Bc. Martin Kohout
šéfredaktor

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 95.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 30. 4. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 25. 4. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X