Tisk

Exekuční právo

Cíl modulu:

Cílem tohoto modulu je pochopení jednotlivých druhů exekučního řízení prováděného různými subjekty a objasnění rozdílů mezi jednotlivými druhy exekucí, dále vysvětlení procesních postupů při provádění exekucí a výkonu rozhodnutí. Důležitou součástí systému exekucí je i objasnění pravidel pro případy souběžně probíhajících exekucí, resp. výkonů rozhodnutí, které jsou nařízeny různými státními orgány.

Obsah modulu:

Objasnění a pochopení postavení soudního exekutora, který je pověřen exekučním soudem k provedení exekuce, jeho pravomocí a kompetencí, odpovědnosti a vztahů vznikajících v průběhu exekuce mezi exekutorem, exekučním soudem a účastníky řízení. Rovněž se zaměřte na aplikaci pravidel při souběžně probíhajících exekucích, kdy jsou souběžně postiženy tytéž věci, práva nebo jiné majetkové hodnoty, a to konkrétně u jednotlivých způsobů exekucí (prodej movitých věcí, prodej nemovitosti, přikázání pohledávky, prodej podniku).

Lektor modulu:

JUDr. Erik Smola
Absolvent právnické fakulty Západočeské univerzity v Plzni (2006), v roce 2015 obhájil rigorózní práci na Univerzitě Karlově, obor občanské právo (získán akademický titul JUDr.). Od roku 2006 je zaměstnancem soudního exekutora, nejprve na pozici exekutorského koncipienta, od roku 2010 exekutorským kandidátem a zástupcem soudního exekutora.

Několik let působil v redakční radě Komorních listů (časopis Exekutorské komory ČR), kde též publikoval. Od roku 201l je lektorem v programech LL.M., kde vyučuje modul Exekučního práva.

 

 

 

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 98.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 5. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 30. 5. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X