Tisk

Ing. Pavel Sehnal

V současné době je majitelem a jednatelem společnosti poskytující služby v oblasti čerpání strukturálních fondů evropské unie AG Grant.cz. Zaměřuje se především na akce spojené s investičními záměry rekonstrukcí budov, novostaveb a optimalizací provozu nemovitostí a technických zařízení budov včetně řešení energetického hospodářství staveb. Mimo vedení společnosti je jeho činností příprava a koordinace činností směřujících k zajištění finanční podpory, projektová příprava, výběr dodavatelů a stavebníků, dozor nad realizací a právní agenda smluvních vztahů.

V posledních letech aktivně vystupuje na odborných seminářích a konferencích zaměřených především na provoz nemovitostí a energetické hospodářství firem.

Dále řadu let působí v projektovém expertním týmu developerské divize úspěšné finanční skupiny a podílí se na hodnocení ziskovosti projektů a tvorbě strategických plánů investičních příležitostí. Má značné zkušenosti s tvorbou a hodnocení projektových dokumentací a rozpočtů.

Podílel se na transformaci realitní kanceláře AAA BYTY na franšízový model vedení společnosti.

V návaznosti na studium Fakulty stavební ČVUT má mnoho znalostí a zkušeností z oblastí vodohospodářského inženýrství, krajinných úprav, energetického a materiálového využití odpadů, a oblastí čistoty vod a snižování emisí škodlivých látek.

Od roku 2016 je lektorem v rámci profesně vzdělávacích programů na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a na European Business School SE.

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 98.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 5. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 30. 5. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X