Tisk

JUDr. Jakub Král, Ph.D.

Vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, kde získal titul doktor práv a Ph.D. Profesní kariéru zahájil na Ministerstvu zdravotnictví, kde mimo jiné vedl oddělení zdravotnických prostředků, následně pak působil jako vedoucí sekce zdravotnických prostředků na Státním ústavu pro kontrolu léčiv. Od roku 2014 působí v soukromém sektoru. Založil vzdělávací a poradenskou společnost Porta Medica s.r.o. 
Působil jako vedoucí autorského týmu zákona o zdravotnických prostředcích a aktivně se podílel na kultivaci právní úpravy v oblasti regulace léčivých přípravků a úhrad z veřejného zdravotního pojištění.
V současné době zastává funkci ředitele společnosti Porta Medica s.r.o.

Je autorem mnoha publikací, kde mezi nejvýznamnější patří monografie Farmaceutické právo a komentář k zákonu o zdravotnických prostředcích. Dále je členem řady expertních skupin včetně Rozkladové komise Ministerstva zdravotnictví a poradního týmu předsedy Výboru pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny PČR. Pravidelně přednáší na právnických a lékařských fakultách v ČR či na IPVZ.
Od roku 2014 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, kde vyučuje v rámci programu MBA Management ve zdravotnictví.
 

 

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 98.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 5. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 30. 5. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X