Tisk

Management likvidace pojistných událostí

Cíl modulu:

Cílem tohoto modulu je seznámení se s problematikou řízení likvidace pojistných událostí v praxi a to jak z pohledu organizačního uspořádání, jednotlivých útvarů, týmů a procesů, ale také z pohledu konkrétního nastavení podmínek pojistných produktů, způsobu měření, vykazování a prezentace výsledků. V rámci modulu se zároveň seznámíte s procesy odhalování pojistného podvodu, využívání externích likvidatur a znalců, řešení stížností a žalob.

Obsah modulu:

Obsahem modulu bude mj. problematika likvidace dle druhu pojištění - škody motorových vozidel (povinné ručení, havarijní pojištění), škody na majetku (drobné a velké škody, zemědělské škody), odpovědnostní škody, škody na zdraví, dále se seznámíme se základními prvky likvidační praxe jako registrace pojistné události a nastavení rezervy, vyžádání si podkladů (telefonní vs. standardní likvidace), posouzení právního základu nároku, posouzení krytí (pojistná částka, pojistná hodnota, rozsah pojištění, výluky), výpočet výše škody (rozpočet, faktura, podpojištění, s problematikou organizace likvidací pojistných událostí a samotným managementem likvidace pojistných událostí (zjištění očekávání, nastavení strategie, stanovení cílů a jejich měření, řízení lidských zdrojů, automatizace, digitalizace, optimalizace, úspory na pojistných plněních či měření a řízení spokojenosti zákazníků a obchodních partnerů).

Garant modulu:

Ing. Jan Řezníček
Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze obor statistika a následně statisticko-pojistné inženýrství. Posledních 8 let pracuje v pojišťovnictví, v současnosti na pozici ředitele likvidace pojistných událostí neživotního pojištění.

Dále se specializuje na oblast řízení call center, outsourcingu, optimalizaci procesů (six sigma, lean) a měření zákaznické spokojenosti. Problematiku těchto oblastí přednáší na odborných konferencích.

 

 

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 98.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 5. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 30. 5. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X