Tisk

MBA (Master of Business Administration)

O studiu  
Programy MBA  
Cena studia, přihláška

Programy MBA

Pro jarní běh studia, který začíná v dubnu 2016, nabízí Ústav práva a právní vědy celkem 12 programů MBA (Master of Business Administration). Jednotlivé programy jsou osvědčeny praxí a vyváženy strukturou jednotlivých modulů. Programy MBA na Ústavu práva a právní vědy jsou studovány kombinovanou formou, zahrnující tematická setkání z každého předmětu s živými lektory a samostudium prostřednictvím interní studentské sekce, v níž jsou pro Vás dostupné studijní materiály. Obdržíte rovněž základní literaturu ke studiu a po úspěšném absolvování studia i mezinárodní certifikát IES od společnosti International Education Society.

Výhody studia MBA (Master of Business Administration)

 • Cena již od 94.000,- Kč bez DPH
 • Zkušení lektoři z prestižních univerzit
 • Získáte diplom MBA a mezinárodní certifikát IES
 • Délka studia pouze 12-14 měsíců, možnost studia distančně 
 • Další výhody studia zde

Všechny reference

Reference ke studiu MBA (Master of Business Administration)

Ing. Karel Dyntar, MBA
Dyntar spol s r.o.
Jednatel
absolvent programu MBA (Master of Business Administration)

Když jsem přemýšlel jak posunout svůj profesní život, kde najít nové moderní přínosné postupy v řízení lidských zdrojů, hledal jsem takovou formu vzdělávání, které mi nenaruší pracovní program a zároveň mi bude opravdu prospěšná. Dále jsem hledal studium umožňující mi zamyslet se nad otázkami, které mne v mé praxi opravdu trápí a na které se mi podaří najít odpovědi i s pomocí odborných lektorů.

 

Komu je studium určeno

Profesní vzdělávací programy MBA se zaměřují na rozvoj manažerských dovedností a praktických zkušeností. Jsou určeny zejména pro manažery, členy managementu společností nebo úřadů, pro podnikatele, zaměstnance státní správy a samosprávy, a hlavně pak pro všechny, kdo chtějí jít profesně a kariérně dál a posílit svoje postavení na trhu práce. Máte-li zájem o prohloubení znalostí a své profesní praxe, pak jste zde správně.

Studujte v mateřském jazyce, pod dohledem odborníků z renomovaných českých univerzit, a distančně. Výuka u nás vychází z úcty k teorii, ale pracuje hlavně s každodenní profesní zkušeností našich lektorů.  

O studiu  
Programy MBA  
Cena studia, přihláška

O studiu MBA (Master of Business Administration)

Oproti klasické koncepci studia je na naší instituci výuka intenzivní, proto se studuje pouze 12-14 měsíců. V průběhu studia absolvuje student celkem 11 modulů. Studium je rozloženo na 2 semestry po pěti modulech (ve třetím semestru je pouze modul Metodologie psaní, kterým se student připravuje na sepis závěrečné disertační práce). U vybraných modulů se v rámci semestru konají vždy 2-4 tematická setkání, každé v rozsahu 90 minut, účast na nich však není povinná. Student se na plnění studijních povinností připravuje absolvováním tematických setkání, konzultacemi s lektorem a samostudiem na základě podkladů dostupných v on-line studentské sekci (každý student obdrží přístupové heslo). Základní studijní povinností studenta je vyhotovit z každého modulu seminární práci, tato práce je poté klasifikována lektorem a připojeno je též slovní hodnocení lektora. Studium je ukončeno obhajobou disertační práce a ústní závěrečnou zkouškou.

Program nabízíme v těchto modifikacích:

 

 

O studiu  
Programy MBA  
Cena studia, přihláška

Přihláška ke studiu MBA (Master of Business Administration) – zvýhodněná cena pouze do 22. 5. 2016

STUDIUM NA SPLÁTKY

99.000 Kč
bez DPH

 • 4 splátky
 • Možnost
  financování
PŘIHLÁSIT

NYNÍ AKCE

94.000 Kč
bez DPH

 • 1 splátka
 • BONUS
  Literatura zdarma
PŘIHLÁSIT

STUDIUM VE DVOU

89.000 Kč
bez DPH

 • 2 splátky
 • BONUS
  Literatura zdarma
PŘIHLÁSIT

Podmínky přijetí do programů MBA

 • Ukončené vysokoškolské vzdělání, a to minimálně v bakalářském studijním programu, nebo ukončené profesní vzdělávání alespoň v programu BBA. Z tohoto požadavku lze udělit individuální výjimku v případě prokazatelně doložené dostatečné praxe v řídící či manažerské pozici.
 • Úhrada manipulačního poplatku ve výši 3.000,- Kč – poplatek bude připočten k faktuře za první splátku studia (v případě jednorázové platby bude manipulační poplatek přičten k celkové částce)

Podmínky získání slevy

Zvýhodněnou cenu studia získáte, pokud do 22. 5. 2016 uhradíte cenu za studium jednorázovou platbou. Pokud chcete hradit studium ve splátkách, činí cena studia 99.000,- Kč bez DPH. Možno dohodnout až 4 splátky za studium.
Součástí akce u programů MBA, je i akce Studium ve dvou. Celková cena za STUDIUM VE DVOU na jednoho studenta činí 89.000,- Kč bez DPH. Jedná se o studium, které není pouze online, ale kde se osobně setkáváte s „živými“ lektory. Na českém i zahraničním trhu nabízíme toto studium za nejlepší cenu. Podmínkou je uhradit studium maximálně ve 2 splátkách.

Nabídka platí pro programy MBA

Cena studia programů MBA  při jednorázové platbě nyní pouze 94.000,- Kč bez DPH

Ústav práva a právní vědy, o.p.s. nabízí lukrativní možnost uhradit cenu studia profesních programů MBA jednorázově. V případě jednorázové úhrady činí cena studia pouze 94.000,- Kč bez DPH + 3.000,- Kč manipulační poplatek. Pokud nemáte celou hotovost k dispozici a chcete využít této mimořádné akce, můžeme Vám zajistit financování studia prostřednictvím Československé obchodní banky. Více informací o poplatcích naleznete ZDE.

O studiu  
Programy LL.M.  
Cena studia, přihláška

 

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací


Přihlaste se do 30. 6. 2016 a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 84.000,- Kč.
Jako bonus 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 1. 6. 2016. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
tajemnice a vedoucí studijního oddělení
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X