Tisk

Motivace a odměňování ve finančním poradenství a v pojišťovnictví

Cíl modulu:

Cílem modulu je umět analyzovat daný segment a zajistit vhodné motivační prvky v rámci vymezených zákonných limitů odměňování ve finančním poradenství a v pojišťovnictví.

Umění vhodného motivování ovlivní vysokou pravděpodobnost růstu v požadovaných oblastech.

Obsahem modulu bude i proces vyhodnocování a strategie pro další období. Znalosti mohou být využity při ovlivnění výsledků, za které každý jednotlivec osobně odpovídá.

Obsah modulu:

Správný výběr vhodného motivačního prvku pro spolupracovníky ve finančním poradenství a pojišťovnictví je velice specifický a velmi obtížný. Přesto je klíčem k úspěchu a zajištění požadovaných výsledků, a to především ve světě finančního a pojišťovacího poradenství . Obsahem tohoto modulu bude naučit se segmentovat cílové skupiny, neboť každá skupina vyžaduje zvolení odlišného přístupu a různé formy odměňování. V modulu si představíme několik modelů motivací i odměňování. Ačkoliv jsou firemní kultury společností v oblasti finančního poradenství i pojišťovnictví téměř srovnatelné, je třeba hledat cesty, jak být pro obchodní partnery transparentnější, zajímavější a dokázat se odlišit. V momentě, kdy zvolíme správnou cestu a dokážeme motivovat cílovou skupinu, efekt jde ruku v ruce se spokojeností s odměňováním spolupracovníků a obchodních partnerů. Zároveň se projeví v očekávaných výsledcích. Modul bude zaměřen nejen na motivování a odměňování externích partnerů, ale i zaměstnanců jak v oblasti finančního poradenství, tak v pojišťovnictví. Zahrnuty budou různé formy spolupráce, počínaje outsorcingem až po strategické aliance a korporace. Bude zahrnuta i spolupráce se sítěmi (networking) a pooly..

Aby firmy dosáhly svých podnikatelských cílů, je třeba, aby dokázaly správně a účelně motivovat a odměňovat svoje spolupracovníky.

  1. Úvod
  2. Teorie – modelové příklady
  3. Segmentace
  4. Typy odměňování
  5. Druhy motivace
  6. Vnější vlivy
  7. Osobní vlivy
  8. Závěr

Garant modulu:

Dagmar Hladíková MBA, MSc
Pracuje na manažerské pozici v pojišťovnictví od r.1999, má bohaté zkušenosti v oblasti   zahraničního obchodu, řízení, organizaci a personální činnosti. V současné době je ředitelem oddělení makléřských obchodů v regionech v pojišťovně Generali. Je autorkou několika článků na téma celoživotního vzdělávání a zvyšování výkonnosti obchodních zástupců na finančním a pojistném trhu.

V současné době dokončuje studium Phd na Brno International Business School na University of Jyvaskyla, Finsku. Tématem doktorské práce je „Společné atributy, které vedou k vysokým výkonům obchodních zástupců“. Má rozsáhlé zkušenosti z podnikové praxe, klade důraz na interaktivní vedení kurzů.

 

 

 

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 93.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 3. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 11. 4. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X