Tisk

Péče o zákazníka a práce s referencemi

Cíl modulu:

Tento cyklus obchodních dovedností je zaměřen na pochopení důležitosti servisu o klienta jako profesionálního způsobu následné péče o budoucí obchod. Zároveň se zde zdůrazňuje osobnost skutečného obchodníka, který dokáže nejen prodat, ale i postarat se, aby produkt, který klient získal, sloužil k jeho užitku. V neposlední řadě je cílem studia překonat v reálu zcela běžný, nicméně nepochopitelný strach a obavu při práci s referencemi a naučit účastníky si správně a hlavně „ ŘÍCI „ o doporučení jako přirozený a efektivní způsob rozvoje potencionálního kmene budoucích klientů.

Obsah modulu:

  • Dohoda o následných aktivitách
  • Práce s referencemi
  • Servis a jeho význam pro další obchod
  • Formy, způsoby a typy servisu klienta
  • Konkurenční prostředí a jeho vliv na zákazníka ( klienta )

Absolvent tohoto modulu bude schopen: vytvořit si vzor dohody o servisu s klientem, znát způsoby získávání referencí, umět pracovat s referencemi, pochopit smysl a význam servisu pro další obchod, schopen rozeznat formy, způsoby a typy servisu klienta, vnímat rizika ze strany konkurence, umět rozlišovat typy klientů a nastavit jim odpovídající péči, spojit celý obchodní proces v uzavřený kruh.  

Garant modulu:

Mgr. Patrik Spannbauer
V oblasti obchodu  se profesionálně pohybuje od roku 2007, původně jako manažer a mentor v pojišťovně AVIVA v a posléze lektor a mentor pro MLM  struktury a makléřské společnosti, obchodní společnosti a pojišťovny.

Před vstupem do obchodní branže pracoval 10 let pro Ministerstvo vnitra v oblasti vzdělávání zaměřené na problematiku praní peněz a legalizace výnosů z trestné činnosti, vyučoval na Vysoké škole Karlovy Vary a přednáškovou a lektorskou činnost provozoval mimo jiné i na Policejní akademii či Justiční akademii v Kroměříži. Spolupracoval na mnoha vzdělávacích projektech právě v oblasti AML.

V současné době se věnuje lektorské činnosti v oblasti soft i hard skills se zaměřením na obchodní a prodejní dovednosti a legislativu jak v pojišťovnictví, tak obecně. Je lektorem a garantem programu MBA - Management obchodu u Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, jejímž je současně ředitelem. 

 

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 93.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 3. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 21. 3. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X