Tisk

PhDr. Jana Krausová, MBA

Pojišťovací makléř, specialista na pojistné právo, přepravní právo a risk management
Na ÚPPV je odborným garantem vzdělávacího programu MBA  „Pojistné právo a pojištění“. Vyučuje předměty se zaměřením na problematiku risk managementu a přepravního práva.
Založila a dvacet let působila v dceřiné firmě mezinárodní pojišťovací makléřské společnosti Interway Insurance Brokers, spol. s r. o., kde se věnovala komplexně oblasti pojistného práva, přepravního práva a risk managementu. Od roku 2014, kdy se firma stala součástí jedné z největších makléřských pojišťovacích společností na našem trhu OK GROUP a.s., se i nadále věnuje v rámci celého holdingu metodické a konzultační práci v oblasti specializovaných rizik.
V roce 2012 iniciovala na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., vznik vzdělávacího programu MBA Pojistné právo a pojištění a byla jeho odborným garantem. Tento program se v roce 2016 transformoval do programu MBA Finanční poradenství s pojišťovnictví.
Od roku 2012 je zapsána na seznamu rozhodců pro spory v oblasti pojistného a přepravního práva při IAL SE (Institute of Arbitratiom Law). 
Odborné stáže absolvovala u řady firem v Německu, přednášela pojistnou problematiku na seminářích Německé obchodní a průmyslové komoru a ICC ČR. Příležitostně publikuje v odborných periodikách. Řadu let aktivně působí v právní komisi Svazu spedice a logistiky ČR, přednáší na odborných seminářích, vede zde i odbornou pojišťovací poradnu a zajišťuje konzultační činnost pro studenty v rámci vzdělávacích projektů.  
Zajišťuje konzultační činnost v soudních sporech klientských firem. 
Od roku 2011 působí jako lektorka Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., kde vyučuje moduly v programu MBA Finanční poradenství a pojišťovnictví a MBA Commercial Law
 

 

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 98.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 5. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 30. 5. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X