Tisk

PhDr. Jana Poddaná, Ph.D.

Veřejná správa, na ÚPAV přednáší problematiku eGovernmentu a správy dokumentů.

Vystudovala Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obory historie a archivnictví, kde také absolvovala doktorandské studium. Disponuje dvacetiletou zkušeností z vedoucích pozic ve státní správě. Působila jako ředitelka Státního okresního archivu v Pardubicích a Archivu bezpečnostních složek v Praze.

V současné době zastává manažerskou pozici na Ministerstvu obrany České republiky, kde je zodpovědná za administrativní bezpečnost a koncepční rozvoj spisové služby v rezortu MO ČR.

Aktivně se účastní odborných konferencí a je spoluautorkou publikací z dějin správy a územního vývoje. V rámci veřejné správy, spisové služby a archivnictví přednášela pro střední i vysoké školy. Působila v redakční radě Východočeských listů historických při FF UHK.

Je členkou profesních sdružení (Česká archivní společnost, Český svaz historiků) a působí v mezirezortních pracovních skupinách (např. při MV ČR, RVIS, NBÚ) v oblasti eGovernmentu a spisové služby.

S Ústavem práva a právní vědy, o.p.s.  spolupracuje od roku 2013 jako vedoucí programu MPA a zároveň jako lektorka modulů eGovernment a Spisová služba.

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 98.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 5. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 30. 5. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X