Tisk

Reference absolventů

                    

Reference absolventů Ústavu práva a právní vědy, o.p.s.

"Pro studium na Ústavu práva a právní vědy jsem se rozhodl na základě pozitivního doporučení mých kolegů, kteří zde také absolvovali studium. Dnes již mohu toto doporučení předávat dále. Studium mi rozšířilo pohled na management firem provázaný s firemní kulturou, dodržováním etiky v businessu a trvale udržitelným rozvojem firem postaveným na inovacích. Lektoři předávali teoretické informace i zkušenosti z praxe, čehož si nesmírně vážím, a to vše v přátelské a motivující atmosféře. Tato zkušenost prohloubila mé znalosti a dovednosti."


Ing. Vladimír Sládeček, MBA
Vedoucí oddělení - Projektový controlling, Severočeské doly a.s. 

"Při rozhodování o svém dalším studiu mě zajímala především jeho vysoká úroveň. Volila jsem  mezi několika institucemi. Po jejich navštívení a zralé úvaze jsem se rozhodla pro Ústav práva a právní vědy. 
Tuto svou volbu považuji za skvělý počin nejen z důvodu velmi zajímavě sestaveného studijního modulu, (který mi skutečně rozšířil vědomosti a znalosti), ale především pro profesionalitu, vysoké nasazení  a velmi korektní jednání všech, se kterými jsem se zde setkala - ať již jde o tým velice fundovaných lektorů nebo jednání těch, kteří studium zajišťují administrativně."
 

 
Mgr. Izabela Noveská, MBA
univerzitní pedagožka
 

"Studium MBA na Ústavu práva a právní vědy mně přineslo nový pohled na řízení a leadership a to hlavně ve srovnání firem B2B a B2C a to díky osobním diskusím se zajímavými kolegy z jiných oborů. Dále jsem ocenil velmi praktické zaměření, kde celý projekt disertační práce jsem mohl ihned přenést do firemní praxe. Unikátní složkou celého studia byly právní předměty, které výrazně rozšířily můj manažerský obzor. Se studiem MBA jsem byl velmi spokojený, a proto nyní pokračuju v doktorandském studiu DBA."


 

 

Ing. Pavel Friedrich, MBA, Dr.h.c
Sales Director On Trade, Stock Plzeň- Božkov
absolvent MBA in leadership, student DBA in management

"Absolvování profesního vzdělávacího programu na Ústavu práva a právní vědy považuji za velmi pozitivní zkušenost, která mi ukázala jak lze komplexně uchopit způsob vzdělávání. Především bych rád zmínil formu výuky, rozvržení dané specializace do základních modulů, které jsou velmi smysluplně a logicky provázány, možnost individuálních konzultací a komentovaná hodnocení, ale zejména také vstřícný přístup jednotlivých lektorů a vytvoření velmi přátelské, ale profesionální atmosféry."
 
 
 
 
Ing. Václav Pirkl, MBA
Projektování a rozvoj Státní pokladny, Ministerstvo financí
 
"Pro studium na Ústavu práva a právní vědy jsem se rozhodl na základě poskytované možnosti studia e-learningovou formou, tedy distančně, prakticky z pohodlí domova a to bez nutnosti vázání se na konkrétní termíny společné výuky. Poskytované informace jsou snadno využitelné nejenom pro oblast komerčních firem, ale i v prostředí veřejné správy, kde se poznatky moderních teorií v rámci přednášených předmětů začínají také velmi účinně prosazovat. Vážím si ochoty pedagogického sboru ústavu vést přednášky poutavou formou zaměřenou na praktický život ve firmách, společnostech a institucích a chci ocenit jejich erudovanost v rámci diskusí na specializovaná témata dotýkajících se jednotlivých studentů."
 
 
pplk. Ing. Pavel Otřísal
student doktorského studijního programu, Univerzita obrany Vyškov
 

"Pro studium na Ústavu práva a právní vědy jsem se rozhodla zejména z důvodu možné flexibility a samostatnosti, která je studentům ponechána. Dnes již mohu konstatovat, že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí, které jsem učinila, a to nejen díky praktickým výhodám, které studium nabízí, ale také díky profesionálnímu a velmi vstřícnému přístupu všech, se kterými jsem se při studiu setkala. Studium na Ústavu práva a právní vědy mi dalo nejen velmi zajímavou zkušenost se studiem formou e-learningu, ale také cenné zkušenosti a rady odborníků v oboru práva a právní vědy, které dnes a denně využívám v praxi."

 


Ing. Petra Šumná
Project Organization Management, Komerční banka, a.s.

"Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. zprostředkovává svým studentům kontakt s nejlepšími kapacitami v daných oborech."

 

 

 Ing. Oldřich Kubišta
Operations Manager / ředitel provozu, Cinema City Czech, s.r.o.

"Štúdium na Ústave práva a právnej vedy  mi pomohlo rozšíriť svoje vedomosti v oblasti práva a managementu a zároveň zvýšilo šance na ďalší kariérny postup v zahraničnej spoločnosti. Získané vedomosti považujem za prínos a v štúdiu budem určite pokračovať."

 

 Stanislav Stodůlka, BBA
Operations Manager, Hewlett - Packard s.r.o.

 

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 98.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 5. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 30. 5. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X