Tisk

Komunikační dovednosti manažera

Cílem tohoto modulu je využít znalosti  zejména z oblasti sociální psychologie, psychologie práce a organizace a psychologie osobnosti se zaměřením na  sociální a komunikační dovednosti manažerů, k zdokonalování těchto dovedností a tímto k zlepšení efektivity jednání, lepší teamovou spolupráci, silnější pozici u vyjednávání, zlepšování atmosféry v pracovním prostředí a snížení stresu.

  • V modulu se budeme věnovat sociálním a komunikačním dovednostem, zvláště pak efektivní komunikaci, asertivitě na teoretické a praktické úrovni. Dozvíme se jak fungují sociální vztahy, jak probíhá sociální komunikace a percepce a čím je můžeme ovlivnit.
     
  • Také se zaměříme na minimalizaci konfliktů a emoční inteligenci,  umění naslouchat, sociální návyky, automatické reakce, seberozvoj, asertivní reakce, konstruktivní kritiku a umění chválit. 
     
  • Kolokvia  modulu pomohou účastníkům v získání praktických zkušeností souvisejících s efektivní komunikací nezbytných v jednání s lidmi: angažovanosti, ovládání emocí, práce s konflikty atd., díky nim  budou schopni nejen odhadnout co je třeba dělat, ale také své vědomosti a význam psychologických znalostí a dovedností efektivně využít.

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 95.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 30. 4. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 25. 4. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X