Tisk

Společné atributy výkonných obchodníků

Cíl modulu:

Cílem modulu je zorientovat se ve společných atributech, které ovlivňují vysoký výkon obchodníků jak na poli finančním, tak v pojišťovnictví. Detailně bude zacíleno na vlivy rodiny v jednotlivých fázích života, osobnostní vlivy, které vysoký výkon obchodníků ovlivňují.

Znalosti mohou být využity při výběru nových spolupracovníků, u kterých je důležitá stabilizace a dosahování vysokých výkonů. Společné atributy u výkonných jedinců je dále možno využívat při motivaci a dalším růstu výkonu, který má přínos nejen pro konkrétního jedince, ale celou firmu.

Znalostí lze dále využít při snížení fluktuace a tedy i snížení nákladů na zaškolování nových pracovníků.

Obsah modulu:

Tento modul se bude zabývat otázkami, jaký vliv má rodinné prostředí a osobnostní vlastnosti na výkonnost v jejich podnikání na finančním poli a v oblasti pojišťovnictví. Mnoho jedinců má stejné vstupy pro podnikání z hlediska školení, identicky nastavené podmínky pro odměňování, věnuje podnikání přibližně stejný objem času, přesto někteří z nich vykazují podstatně vyšší výkon než ostatní. Co má na tyto rozdíly vliv? Jsou to některé osobnostní atributy? Jaký vliv, v tomto případě, může mít rodina?

Na základě zjištěných společných atributů se pokusíme využít poznatků pro výběr spolupracovníků, kteří svým vysokým výkonem pomohou splnit vysoké cíle nejen jejich, ale i kooperujících společností.

  1. Úvod
  2. Teorie – modelové příklady
  3. Vliv rodiny
  4. Osobnostní vlivy
  5. Společné atributy
  6. Závěr

Garant modulu:

Dagmar Hladíková MBA, MSc
Pracuje na manažerské pozici v pojišťovnictví od r.1999, má bohaté zkušenosti v oblasti   zahraničního obchodu, řízení, organizaci a personální činnosti. V současné době je ředitelem oddělení makléřských obchodů v regionech v pojišťovně Generali. Je autorkou několika článků na téma celoživotního vzdělávání a zvyšování výkonnosti obchodních zástupců na finančním a pojistném trhu.

V současné době dokončuje studium Phd na Brno International Business School na University of Jyvaskyla, Finsku. Tématem doktorské práce je „Společné atributy, které vedou k vysokým výkonům obchodních zástupců“. Má rozsáhlé zkušenosti z podnikové praxe, klade důraz na interaktivní vedení kurzů.

 

 

 

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 93.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 3. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 21. 3. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X