Tisk

Společné vzdělávání

Cíl modulu:

Aktuální změny v českém školství jsou logicky doprovázeny i změnami v systému pedagogicko-psychologického poradenství, které se odrážejí i v příslušné legislativě. Školy vytvářejí školní programy pedagogicko-psychologického poradenství v rámci školních poradenských pracovišť. Cílem modulu je seznámení se školským poradenským systémem ČR, který je tvořen školskými poradenskými zařízeními a školním poradenským pracovištěm. Při vzdělávání žáků stále častěji dochází k situacím, kdy je zapotřebí odborná poradenská pomoc a je nutné umět se orientovat ve službách nabízených jednotlivými subjekty, a to v oblasti školní, školské i mimoškolské (např. zdravotnictví, sociální poradenství aj.) V souvislosti s nastolenými změnami ve školství musí školy upravovat svoje školní vzdělávací programy tak, aby odpovídaly požadavkům společného vzdělávání. Bez znalostí specifik žáků se speciálními vzdělávacími potřebami bude úprava školních vzdělávacích programů pouze administrativním úkonem, a proto je potřeba věnovat se specifikům a možnostem těchto žáků.

Obsah modulu:

Možnosti i limity poskytovaných poradenských služeb Legislativní rámec poskytování pedagogicko-psychologických služeb Podmínky pro poskytování poradenských služeb ve školách Školní poradenské pracoviště, podmínky, personální obsazení, řízení x metodické vedení Průvodce společným vzděláváním Žák/student se speciálními vzdělávacími potřebami Úloha rodičů a možnosti a meze spolupráce rodičů, školy, poradenských pracovišť.

Garant modulu:

PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc.

Dříve aktivně působil jako pedagog a následně v řídící funkci ve školství. Od roku 2009 působí jako ředitel společnosti SYSTEMCONTROL s.r.o., která se zaměřuje na problematiku informačních a komunikačních technologií a jejich nasazení a implementaci ve školách a školských zařízeních (správa sítí, datových zdrojů a informačních systémů, autorizované činnosti a poradenství, programátorské činnosti a vývoj SW apod.).

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 93.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 3. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 11. 4. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X