Tisk

Správní řízení v praxi ředitele

Cíl modulu:

Cílem modulu je kvalitní příprava řídících pracovníků pro vedoucí funkci ve školách a školských zařízeních, osvojení a prohloubení nejen teoretických, ale i praktických znalostí a dovedností v oblasti aplikace správního řádu při výkonu správních činností v praxi ředitele školy s využitím vybrané judikatury.

Obsah modulu:

Základní zásady správního řízení – legalita, správní uvážení, ochrana dobré víry, ochrana veřejného zájmu, nestranný postup a rovný přístup, ochrana legitimního očekávání, materiální pravda, poučovací povinnost správního orgánu, součinnost s účastníky řízení, rychlost, hospodárnost, procesní rovnost účastníků řízení, nestrannost správního orgánu, příslušnost správních orgánů, vedení řízení, spis, oprávněná úřední osoba, jednací jazyk, doručování ve správním řízení, úkony účastníků řízení, zastoupení účastníka řízení, lhůty a počítání času ve správním řízení, zahájení řízení, podklady pro vydání rozhodnutí, usnesení – přerušení řízení, zastavení řízení, vydání rozhodnutí – výroková část, odůvodnění, poučení účastníků řízení, právní moc rozhodnutí, odvolací řízení, postup odvolacího správního orgánu, přezkumné řízení, praktická část

Garant modulu:

Mgr. Michaela Burdková

Po pedagogické praxi ve středních školách, kde se zabývala mj. projektovou činností, pracuje až do současnosti ve veřejné a státní správě v oblasti školství. Věnuje se zejména správnímu řízení, metodické a konzultační činnosti v oblasti vzdělávání. Působila v konkurzních komisích pro posuzování uchazečů o funkce ředitele škol a školských zařízení.

 

 

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 93.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 3. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 21. 3. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X