Tisk

Studie a komentáře

Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. (Ústav) navazuje svou činnost na dobré tradice evropského vědeckého myšlení a učení. Je svobodnou a demokratickou institucí, založenou na úctě k lidským právům, jakož i na zásadách občanské společnosti a právního státu.

Ústav je součástí kultur evropských a světových vědeckých institucí, působících za účelem rozvoje kulturních, hmotných a duchovních hodnot, řídících se všemi osvědčenými principy liberálního myšlení a využívajících všech poznatků vědecké licence.

Svou  vědeckou činnost realizuje zpracováním analýz, studií a stanovisek, a to buď z vlastního podnětu, nebo na základě zadání. Výstupy z této činnosti jsou ke stažení v této sekci. Zde jsou  zveřejňovány i komentáře Ústavu k aktuálním společenským, zejména právním otázkám.

Veškeré texty, které jsou v sekci Studie a komentáře k dispozici, mají povahu vědeckého literárního díla ve smyslu autorského zákona. Tyto texty či jejich části nelze bez předchozího písemného souhlasu Ústavu a jejich autora či autorů jakkoliv reprodukovat, distribuovat či publikovat, případné citace těchto textů s řádným uvedením pramene tím nejsou dotčeny.

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X