Tisk

Tradiční vs moderní Public Relations

Cíl modulu:

Tento modul si klade za cíl přinést ucelený pohled na veškeré oblasti související s Public Relations v rámci firemní a institucionální komunikační praxe. Klíčové oblasti modulu jsou demonstrace tradičních nástrojů PR a použití moderních metod 21. Století, ilustrace PR jako záměrné a kontinuální úsilí pro podporu i soulad mezi organizacemi a veřejností, pomoc při řízení pověsti a vnímání značek či firem nebo při přesvědčování cílové skupiny, vysvětlení metod public relations jako procesu, který zajišťuje reputaci společnosti a jejího obrazu, tvorba pozitivních postojů veřejnosti skrze širší souvislosti, atd. Absolvent tohoto modulu bude schopen orientovat se v hlubší terminologii související s PR, sestavit strategii PR v rámci komunikační strategie firmy, plánovat a stanovovat komunikační cíle, definovat faktory ovlivňující PR strategii, určit hlavní komunikační kanály pro strategickou komunikaci v daném segmentu, optimalizovat je a měřit, analyzovat cílové publikum PR v kontextu marketingového a komunikačního mixu, zjišťovat a vyhodnocovat zpětnou vazbu, posuzovat chování médií a všech stakeholderů, rozhodovat o rozpočtu včetně nákladů na personální zajištění PR, vnímat odlišnosti, public relations a public affairs, komerčního a politického marketingu, posuzovat rozdíly mezi tradičními a novými metodami marketingové komunikace v rámci PR, připravit tiskovou konkurenci, naplánovat press trip, sestavit a vydat tiskovou zprávu, efektivně vybírat média, řídit vztahy s médii a efektivně využívat dostupné zdroje a kontakty.

Obsah modulu:

Tisková konference a ostatní mediální akce, Systém interní komunikace (interní PR), Mediální analýza (průzkum, monitoring), Budování vztahů s médii, veřejnou a státní správou, Mediální agentura, PR agentura, interní PR oddělení, Tisková zpráva, Tiskový mluvčí, Fenomén vůdcovství, Vůdcovství a řízení, Strategie vedení, Umění delegovat, Vedení týmu, Určování agendy a frekvence porad, Kvalitní informovanost, předcházení zahlcení, Prevence manipulace, Spin doctoring, Jak účinně čelit spin doctoringu, Řízení kvality ve vztahu k organizaci a komunikaci, Přístupy k řízení, Uskutečňování a prosazování změny.  

Garant modulu:

Karel Křivan

PR poradce, komunikační stratég a publicista. Je expertem v oblasti osobního PR, strategie značek a mediální komunikace. Zakladatel jednoho z prvních creative shopů v České republice, pracoval pro mezinárodní reklamní agentury, korporátní klienty i státní orgány a organizace. Přednášel na Vysoké škole ekonomické v Praze. Nyní se věnuje především strategické komunikaci, PR a marketingu na sociálních sítích. Pravidelně publikuje v odborných médiích. Jako konzultant pracoval a pracuje pro management firem i státních organizací. Zabývá se strategickým poradenstvím pro tvorbu a řízení brandů a launch nových produktů na trhu. Specializuje se na moderní formy PR a jejich propojení s klasickým marketingem.

 

 

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 98.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 5. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 30. 5. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X