Tisk

Řízení a správa pohledávek - 10.7.2012

„Minimalizujte ztráty z nedobytných pohledávek… aneb Nenechte se dlužníky vodit za nos"

"Další pohledávka za 100 tisíc už 2 měsíce po splatnosti? Tak víte co? Budeme to naše zboží rovnou rozdávat kolemjdoucím na ulici!“ 

Jízlivá poznámka šéfa firmy při setkání s obchodním týmem zcela vystihovala neutěšenou situaci, se kterou se potýká velkoobchod s elektronikou už několik měsíců. Jak to, že dříve firma pohledávky téměř neevidovala a za poslední půlrok obchodní úsek neřeší nic jiného, než „neplatiče“?

Podobné problémy možná trápí i Vaši firmu. Pokud nejste se současným stavem spokojeni a sami cítíte, že je co zlepšovat na poli řízení finančních rizik, přijďte o změně strategie nahlas uvažovat na náš seminář „Minimalizujte ztráty z nedobytných pohledávek“. Zaměříme se na teoretickou, ale hlavně praktickou ukázku možností, jak lze pohledávky ošetřovat již před jejich vznikem a jak rychle a účinně lze pohledávky řešit.

Kdo by se měl semináře zúčastnit
Tento seminář je připraven zejména pro finanční a ekonomické manažery, ředitele, jednatele a majitele společností, kteří chtějí aktivně řešit problémy s pohledávkami a cítí potřebu být seznámeni s nejnovějšími trendy v oblasti řízení finančních rizik. Seminář je také vhodný pro vedoucí zaměstnance, v jejichž kompetenci je problematika pohledávek nebo jsou v častém kontaktu s dlužníky a chtějí si aktivně vyměnit zkušenosti a názory s vymáhání pohledávek po splatnosti za dlužníky v tuzemsku i v zahraničí.

Informace o semináři

Název semináře:Řízení a správa pohledávek
Datum konání semináře:10.7.2012
Čas konání:9:00 - 14:00
Místo konání semináře:Konviktská 24, 110 00 Praha 1 - Staré Město
Cena:2 000,- Kč
 
 

Program semináře

Prevence vzniku nedobytných pohledávek

  • Informační zdroje podniku
  • scoring/rating; pravděpodobnost úpadku;
  • finanční stabilita firem; základy finanční analýzy

Management pohledávek

  • úvod a právní minimum pro správu pohledávek
  • způsoby řešení pohledávek: interně, externě, mimosoudně, soudně
  • typologie dlužníků, komunikační strategie, druhy aktivity a jejich načasování

Řízení finančních rizik

  • rizika v životním cyklu zákazníka
  • rozpoznání krize podniku
  • cíle efektivního řízení finančních rizik

Lektor

Ing. Cyril Mores

Seminářem vás bude provázet Ing. Cyril Mores, jednatel společnosti Creditreform s.r.o. a člen asociační rady Asociace inkasních agentur CZ. Na téma řízení finančních rizik přednáší odborné veřejnosti a nepravidelně vydává články v odborných publikacích (Finanční management; Daně a právo v praxi). V oblasti managementu pohledávek vysvětluje přínosy a roli inkasních agentur z hlediska ochrany věřitele a jeho zájmů.

Organizační informace

K disposici omezený počet míst, proto je třeba se předem registrovat. Rezervaci své účasti realizujete vyplněním objednávkového formuláře. Konkrétní dotazy na seminář zodpovíme na čísle 224 247 011.

Účastnický poplatek 2 000 Kč zahrnuje studijní materiál a občerstvení. Měl by být uhrazen nejpozději dva dny před konáním semináře na č.ú.: 232414755/0300. Zpráva pro příjemce: Název firmy či jméno fyzické osoby. Na seminář přineste prosím doklad o zaplacení přihlášky. Daňový doklad bude předán při prezenci. Během akce není povoleno pořizovat audio ani videozáznam.

Pořadatel semináře je oprávněn změnit jeho lektora, den, čas či místo konání, v takovém případě se již uhrazený účastnický poplatek nevrací. Pořadatel semináře je dále oprávněn seminář bez náhrady zrušit, v takovém případě se již uhrazený účastnický poplatek k žádosti jeho plátce vrací. Pořadatel je o všech změnách semináře nebo o jeho zrušení povinen bezodkladně informovat registrované účastníky semináře prostřednictvím kontaktů, které mu byly účastníky poskytnuty, zejména e-mailem či telefonicky.

Zpět na semináře

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kalendář seminářů
»
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15

15.2.2018

Business etiketa nejen pro manažery

Není umění dostat se do vyšší společnosti nebo na společenskou akci. Umění je v takové situaci obstát, cítit se přirozeně a komfortně. Etiketa je řemeslo a jako takové se dá naučit a zažít. Znalost Etikety vám možná ne vždy pomůže, ale rozhodně vám nikdy neuškodí! Etiketa nám totiž říká, CO máme dělat, abychom uspěli.

Komu je seminář určen

Tento seminář je určen představitelům vyššího a středního managementu obchodních společností, družstev, jakož i státních organizací, podnikatelům, manažerům a majitelům firem, a všem, kteří při své profesní praxi absolvují mnoho jednání, při nichž je součástí úspěchu znát etiketu oblékání a jednání s obchodními partnery.

Více informací

16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Všechny semináře
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X