Tisk

Řízení a správa pohledávek - 10.7.2012

„Minimalizujte ztráty z nedobytných pohledávek… aneb Nenechte se dlužníky vodit za nos"

"Další pohledávka za 100 tisíc už 2 měsíce po splatnosti? Tak víte co? Budeme to naše zboží rovnou rozdávat kolemjdoucím na ulici!“ 

Jízlivá poznámka šéfa firmy při setkání s obchodním týmem zcela vystihovala neutěšenou situaci, se kterou se potýká velkoobchod s elektronikou už několik měsíců. Jak to, že dříve firma pohledávky téměř neevidovala a za poslední půlrok obchodní úsek neřeší nic jiného, než „neplatiče“?

Podobné problémy možná trápí i Vaši firmu. Pokud nejste se současným stavem spokojeni a sami cítíte, že je co zlepšovat na poli řízení finančních rizik, přijďte o změně strategie nahlas uvažovat na náš seminář „Minimalizujte ztráty z nedobytných pohledávek“. Zaměříme se na teoretickou, ale hlavně praktickou ukázku možností, jak lze pohledávky ošetřovat již před jejich vznikem a jak rychle a účinně lze pohledávky řešit.

Kdo by se měl semináře zúčastnit
Tento seminář je připraven zejména pro finanční a ekonomické manažery, ředitele, jednatele a majitele společností, kteří chtějí aktivně řešit problémy s pohledávkami a cítí potřebu být seznámeni s nejnovějšími trendy v oblasti řízení finančních rizik. Seminář je také vhodný pro vedoucí zaměstnance, v jejichž kompetenci je problematika pohledávek nebo jsou v častém kontaktu s dlužníky a chtějí si aktivně vyměnit zkušenosti a názory s vymáhání pohledávek po splatnosti za dlužníky v tuzemsku i v zahraničí.

Informace o semináři

Název semináře:Řízení a správa pohledávek
Datum konání semináře:10.7.2012
Čas konání:9:00 - 14:00
Místo konání semináře:Konviktská 24, 110 00 Praha 1 - Staré Město
Cena:2 000,- Kč
 
 

Program semináře

Prevence vzniku nedobytných pohledávek

  • Informační zdroje podniku
  • scoring/rating; pravděpodobnost úpadku;
  • finanční stabilita firem; základy finanční analýzy

Management pohledávek

  • úvod a právní minimum pro správu pohledávek
  • způsoby řešení pohledávek: interně, externě, mimosoudně, soudně
  • typologie dlužníků, komunikační strategie, druhy aktivity a jejich načasování

Řízení finančních rizik

  • rizika v životním cyklu zákazníka
  • rozpoznání krize podniku
  • cíle efektivního řízení finančních rizik

Lektor

Ing. Cyril Mores

Seminářem vás bude provázet Ing. Cyril Mores, jednatel společnosti Creditreform s.r.o. a člen asociační rady Asociace inkasních agentur CZ. Na téma řízení finančních rizik přednáší odborné veřejnosti a nepravidelně vydává články v odborných publikacích (Finanční management; Daně a právo v praxi). V oblasti managementu pohledávek vysvětluje přínosy a roli inkasních agentur z hlediska ochrany věřitele a jeho zájmů.

Organizační informace

K disposici omezený počet míst, proto je třeba se předem registrovat. Rezervaci své účasti realizujete vyplněním objednávkového formuláře. Konkrétní dotazy na seminář zodpovíme na čísle 224 247 011.

Účastnický poplatek 2 000 Kč zahrnuje studijní materiál a občerstvení. Měl by být uhrazen nejpozději dva dny před konáním semináře na č.ú.: 232414755/0300. Zpráva pro příjemce: Název firmy či jméno fyzické osoby. Na seminář přineste prosím doklad o zaplacení přihlášky. Daňový doklad bude předán při prezenci. Během akce není povoleno pořizovat audio ani videozáznam.

Pořadatel semináře je oprávněn změnit jeho lektora, den, čas či místo konání, v takovém případě se již uhrazený účastnický poplatek nevrací. Pořadatel semináře je dále oprávněn seminář bez náhrady zrušit, v takovém případě se již uhrazený účastnický poplatek k žádosti jeho plátce vrací. Pořadatel je o všech změnách semináře nebo o jeho zrušení povinen bezodkladně informovat registrované účastníky semináře prostřednictvím kontaktů, které mu byly účastníky poskytnuty, zejména e-mailem či telefonicky.

Zpět na semináře

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kalendář seminářů
»
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Všechny semináře
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X