15 let tradice, 30 studijních cyklů: Ústav práva a právní vědy přivítal další nové studenty

Ústav práva a právní vědy zahájil již 30. cyklus manažerských vzdělávacích programů MBA, DBA, BBA, LL.M. a dalších. Zájemci o studium si mohli vybírat z více než třiceti oborových specializací, jež nejlépe odpovídají jejich kariérním požadavkům. Právě šíře nabídky manažerských programů, spolu s kvalitou lektorského týmu, dělá z Ústavu práva a právní vědy zavedenou značku a jednoho z lídrů profesního vzdělávání v České republice.  

„Dlouhodobý zájem studentů nás těší. Potvrzuje se, že ti, co chtějí dosáhnout těch nejvyšších pozic, mají zájem o vzdělávání a prohlubování znalostí i v období ekonomické konjuktury,“ uvádí JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA, ředitel Ústavu práva a právní vědy.

Letošní ročník byl pro Ústav práva a právní vědy navíc přeci jen o něco výjimečnější. Vzdělávací institut slaví 15 let od svého založení. „Za tu dobu se mnohé změnilo. Rozšířili jsme nabídku vzdělávacích programů, navázali spolupráci s desítkami nových špičkových lektorů a přestěhovali se do modernějších prostor. To nejdůležitější ale je, že jsme za celou dobu působení pomohli k úspěchu více než 1500 absolventů,“ dodává Luděk Lisse.

Zakladatel a ředitel Ústavu práva a právní vědy JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA.

 

Firmy vyžadují unikátní znalosti a pokročilé soft skills

Nezaměstnanost je na nejnižších číslech a lidé přitom mění práci nejvíce za posledních pět let. Postup za tím nejlepším, ale vyžaduje unikátní znalosti a potřebu odlišit se od ostatních. V rámci nabídky nejrůznějších forem vzdělávání a kurzů zůstává studium MBA preferovanou a osvědčenou volbou.

Studium MBA se navíc stává součástí kariérních plánů úspěšných společností, jež zaměstnancům nabízejí atraktivní finanční ohodnocení a perspektivu dlouhodobějšího kariérního růstu. „Jsme potěšeni, že stabilní počet nových zájemců o studium MBA si kvalitu, prestiž a výsledky spojuje s Ústavem práva a právní vědy. Je to především rozsáhlá nabídka manažerských specializací, díky které se nám daří udržovat zájem o studium,“ říká Luděk Lisse.

Velká část absolventů po studiu MBA rovněž začíná s úspěšným podnikáním. „Studium jim poskytne zpětnou vazbu i konkrétní návody, jež obratem využijí. Studenti se mohou věnovat řešení vlastních témat a případových studií s oponenturou zkušených lektorů, jež jim přinesou cenné podněty a zpětnou vazbu. Studium jim poskytne velmi účinný návod, jak nové výzvy v podnikání zvládnout,“ upřesňuje motivaci studentů Luděk Lisse.

 

Možnost online studia všech specializací

Ústav práva a právní vědy ve svých dalších plánech počítá se stále vyšší popularitou online studia. Uchazeči vyžadují kvalitní studium s maximální časovou úsporou. Škola nabízí online studium metodou by publication, čímž se odlišuje od poskytovatelů nabídky překonaných forem e-learningu, než nejsou pro vzdělávání zaměřené na praxi vhodné a nepřinášejí potřebný efekt. Institut ve svých vzdělávacích programech dbá na zařazování nových specializací tak, aby studenti získali skutečně to nejaktuálnější know-how a zaměření, se kterým uspějí na trhu. „Všechny specializace od základních programů BBA až po DBA či LL.D. je možno studovat online. U distanční i online formy studia zároveň zajišťujeme maximální studijní podporu a rychlou komunikaci,“ doplňuje Luděk Lisse.

 

Vedení Ústavu práva a právní vědy

 

Titul MBA: u zaměstnavatelů rozhoduje kvalita školy

Co se týče dopadu studia MBA na kariéru, více než čtyři pětiny absolventů uvádí, že se jim podařilo získat lepší pracovní uplatnění do 1 roku po obdržení titulu. Průzkum mezi absolventy ukazuje, že i z hlediska návratnosti finanční investice se MBA vyplatí. Přes 80 % absolventů uvádí, že se jim finance vložené do studia vrátily do dvou let od jeho ukončení.

„Nemalá část lidí studuje MBA na doporučení. Pokud nemáte výsledky a kvalitu, nemůžete v oblasti manažerského vzdělání dlouhodobě uspět a vybudovat skutečně důvěryhodnou značku. Jsem rád, že Ústavu práva a právní vědy se to ve vnímání studentů, firem i dalších institucí daří,“ uzavírá Luděk Lisse.

 

Poslední šance k přihlášení do aktuálního cyklu studia

Pro všechny, kteří uvažují o studiu MBA a nestihli se přihlásit do jarního cyklu, má Ústav práva a právní vědy dobrou zprávu. Poslední šance k přihlášení ke studiu MBA za mimořádnou cenu 87.000 Kč bez DPH je prodloužena do 15.5.2019. Poté již budou přijímány přihlášky do cyklu se zahájením v říjnu 2019.

 

web.gallery

Zobrazit celou galeriiAutor příspěvku

Mikuláš Kužel

Má na starosti marketingovou komunikaci Ústavu práva a právní vědy. 

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.