15 let tradice, 30 studijních cyklů: Ústav práva a právní vědy přivítal další nové studenty

Ústav práva a právní vědy zahájil již 30. cyklus manažerských vzdělávacích programů MBA, DBA, BBA, LL.M. a dalších. Zájemci o studium si mohli vybírat z více než třiceti oborových specializací, jež nejlépe odpovídají jejich kariérním požadavkům. Právě šíře nabídky manažerských programů, spolu s kvalitou lektorského týmu, dělá z Ústavu práva a právní vědy zavedenou značku a jednoho z lídrů profesního vzdělávání v České republice.  

„Dlouhodobý zájem studentů nás těší. Potvrzuje se, že ti, co chtějí dosáhnout těch nejvyšších pozic, mají zájem o vzdělávání a prohlubování znalostí i v období ekonomické konjuktury,“ uvádí JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA, ředitel Ústavu práva a právní vědy.

Letošní ročník byl pro Ústav práva a právní vědy navíc přeci jen o něco výjimečnější. Vzdělávací institut slaví 15 let od svého založení. „Za tu dobu se mnohé změnilo. Rozšířili jsme nabídku vzdělávacích programů, navázali spolupráci s desítkami nových špičkových lektorů a přestěhovali se do modernějších prostor. To nejdůležitější ale je, že jsme za celou dobu působení pomohli k úspěchu více než 1500 absolventů,“ dodává Luděk Lisse.

Zakladatel a ředitel Ústavu práva a právní vědy JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA.

 

Firmy vyžadují unikátní znalosti a pokročilé soft skills

Nezaměstnanost je na nejnižších číslech a lidé přitom mění práci nejvíce za posledních pět let. Postup za tím nejlepším, ale vyžaduje unikátní znalosti a potřebu odlišit se od ostatních. V rámci nabídky nejrůznějších forem vzdělávání a kurzů zůstává studium MBA preferovanou a osvědčenou volbou.

Studium MBA se navíc stává součástí kariérních plánů úspěšných společností, jež zaměstnancům nabízejí atraktivní finanční ohodnocení a perspektivu dlouhodobějšího kariérního růstu. „Jsme potěšeni, že stabilní počet nových zájemců o studium MBA si kvalitu, prestiž a výsledky spojuje s Ústavem práva a právní vědy. Je to především rozsáhlá nabídka manažerských specializací, díky které se nám daří udržovat zájem o studium,“ říká Luděk Lisse.

Velká část absolventů po studiu MBA rovněž začíná s úspěšným podnikáním. „Studium jim poskytne zpětnou vazbu i konkrétní návody, jež obratem využijí. Studenti se mohou věnovat řešení vlastních témat a případových studií s oponenturou zkušených lektorů, jež jim přinesou cenné podněty a zpětnou vazbu. Studium jim poskytne velmi účinný návod, jak nové výzvy v podnikání zvládnout,“ upřesňuje motivaci studentů Luděk Lisse.

 

Možnost online studia všech specializací

Ústav práva a právní vědy ve svých dalších plánech počítá se stále vyšší popularitou online studia. Uchazeči vyžadují kvalitní studium s maximální časovou úsporou. Škola nabízí online studium metodou by publication, čímž se odlišuje od poskytovatelů nabídky překonaných forem e-learningu, než nejsou pro vzdělávání zaměřené na praxi vhodné a nepřinášejí potřebný efekt. Institut ve svých vzdělávacích programech dbá na zařazování nových specializací tak, aby studenti získali skutečně to nejaktuálnější know-how a zaměření, se kterým uspějí na trhu. „Všechny specializace od základních programů BBA až po DBA či LL.D. je možno studovat online. U distanční i online formy studia zároveň zajišťujeme maximální studijní podporu a rychlou komunikaci,“ doplňuje Luděk Lisse.

 

Vedení Ústavu práva a právní vědy

 

Titul MBA: u zaměstnavatelů rozhoduje kvalita školy

Co se týče dopadu studia MBA na kariéru, více než čtyři pětiny absolventů uvádí, že se jim podařilo získat lepší pracovní uplatnění do 1 roku po obdržení titulu. Průzkum mezi absolventy ukazuje, že i z hlediska návratnosti finanční investice se MBA vyplatí. Přes 80 % absolventů uvádí, že se jim finance vložené do studia vrátily do dvou let od jeho ukončení.

„Nemalá část lidí studuje MBA na doporučení. Pokud nemáte výsledky a kvalitu, nemůžete v oblasti manažerského vzdělání dlouhodobě uspět a vybudovat skutečně důvěryhodnou značku. Jsem rád, že Ústavu práva a právní vědy se to ve vnímání studentů, firem i dalších institucí daří,“ uzavírá Luděk Lisse.

 

Poslední šance k přihlášení do aktuálního cyklu studia

Pro všechny, kteří uvažují o studiu MBA a nestihli se přihlásit do jarního cyklu, má Ústav práva a právní vědy dobrou zprávu. Poslední šance k přihlášení ke studiu MBA za mimořádnou cenu 87.000 Kč bez DPH je prodloužena do 15.5.2019. Poté již budou přijímány přihlášky do cyklu se zahájením v říjnu 2019.

 

Galerie

Zobrazit celou galeriiAutor příspěvku

Mikuláš Kužel

Detail autora

Odebírejte novinky emailem

Získávejte pravidelně obsah našeho blogu do své emailové schránky.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.