PhDr. Josef Voráček, Ph.D.

Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu UK, kde také absolvoval doktorandské studium. Disponuje praktickými zkušenostmi z různých pozic a stáží v Českém olympijském výboru, v marketingové agentuře Concept One, v agentuře Sport Invest a v Českém svazu karate JKA. je autorem či spoluautorem několika publikací a odborných článků v oblasti sportovního managementu a marketingu. Od roku 2020 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, kde vyučuje v programu MBA Sportovní managment a právo.

S Ústavem práva a právní vědy o.p.s. spolupracuje od roku 2020 jako lektor modulu Sportovní management a právo. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, obor Management tělesné výchovy a sportu, kde také absolvoval doktorandské studium. Disponuje praktickými zkušenostmi z různých pozic a stáží v Českém olympijském výboru, v marketingové agentuře Concept One (dříve Event concept), v agentuře Sport Invest a v Českém svazu karate JKA. Dále spolupracoval na vybraných projektech společnosti BPA Sport marketing a 3E Praha Engineering. Svojí odbornou činnost zaměřuje na sportovní marketing, moderní marketingovou komunikaci ve sportu, sportovní celebrity a jejich využití v marketingu, sportovní značky, značky sportovců, sponzoring, sportovní public relations, moderní leadership a management ve sportovních organizacích.

Aktuálně přednáší pro Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v rámci studijního programu Management tělesné výchovy a sportu, dále pro Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v rámci LL.M. programu Sportovní právo. Aktivně se účastní odborných konferencí a je autorem či spoluautorem několika publikací a odborných článků v oblasti sportovního managementu a marketingu.

Garant programů

MBA Sportovní management a právo

V dnešní době se ve sportu pohybují značné finanční prostředky, ale manažerů s praktickými zkušenostmi a tzv. „tvrdými dovednostmi“ (hard skills) s orientací na sportovní management a právo je velmi málo.

TIP

MBA Sportovní management a právo

Program je určen pro

Program je určen pro všechny, kdo se profesionálně věnují sportovnímu managementu nebo kdo se z jiných důvodů zajímají o dynamicky se rozvíjející oblast sportovního práva a managementu

s cenou studia od

84 900 Kč

Více o programu

Vyučované předměty

Název předmětu
Sportovní marketing
Zobrazit všechny předměty

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.