Ing. Miroslav Focht, MBA

Je profesionálním konzultantem v oblasti managementu obchodu, přes 20 let působil jako CEO velké mezinárodní společnosti v USA i ve světě. Titul MBA získal na European Business School SE v Německu. Patří mezi „retired International Top Executive“, je expertem v oblasti Leadershipu, řízení firem, strategie, obchodu. Lektoruje na Ústavu práva a právní vědy a European Business School, kde je garantem programu MBA Management obchodu.

Po studiu na pražské technice jsem získával další vzdělání na prestižních britských a amerických universitách (Harvard, Cranfield, Warwick, US Military Academy West Point, MBA na Sheffield University atd), a mnoha dalších kursech a seminářích.

Má kariéra v posledních 30 letech se dá rozdělit do dvou částí – 10 let jsem působil v businessu Venture Capital (ICS Inc, USA) jako Project Director a od roku 1995 v globální funkci Vice President & Chief Analyst. Posledních 20 let jsem pracoval pro mezinárodní strojírenskou firmu kotovanou na londýnské burze (IMI plc) v pozicích Generální ředitel, Managing Director Central & Eastern Europe a od roku 2013 jako President Europe, Middle East & Africa a člen globálního představenstva.

Má specializace vyplývá z mého vzdělání a profesního backgroundu – Leadership, řízení businessu, rozvoj lidí, Commercial leadership a důraz na etické aspekty businessu.

Lektorské činnosti jsem se věnoval vždy, ať už formou mentoringu, vystupováním na otevřených kursech a business konferencích po celém světě. V současné době působím jako garant programu MBA Management obchodu a garant programu MSc Leadership a management na European Business School. Můj lektorský přístup spočívá ve skloubení teorií a modelů z universit a zkušenostmi, které byly prověřeny praxí. Jsem velký fanda podpory kritického myšlení, konstruktivního střetu různých názorů a diskuze. Na mých seminářích nebývá nuda….

Garant programů

MBA Management obchodu

Program je určen všem, kteří se profesně zabývají obchodem a kontaktem s koncovými zákazníky, ale i manažerům, kteří vedou týmy obchodních zástupců v rámci přímého i nepřímého prodeje.

TIP

MBA Management obchodu

Program je určen pro

manažery, podnikatele, pracovníky obchodních oddělení

s cenou studia od

84 900 Kč

Více o programu

MSc. (Master of Science) - Leadership and Management

Program MSc. vám pomůže pochopit principy fungování managementu velkých i malých korporací a získat nové znalosti a dovednosti, které využijete při plnění svých profesních úkolů a cílů.

TIP

MSc. (Master of Science) - Leadership and Management

Program je určen pro

absolventy bakalářského či magisterského stupně vysokoškolského vzdělání

s cenou studia od

84 900 Kč

Více o programu

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.