PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.

lektor webináře

Lektor PhDr. Marian Jelínek, Ph.D. má bohaté profesní zkušenosti, a to nejen jako přednášející v oblasti sportovního managementu, jehož závěry úspěšně aplikuje do firemního managementu, ale i jako hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih a odborných publikací.

Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií, kterou aplikuje i do firemní praxe, a mentálním koučinkem. Mezi své největší trenérské hokejové úspěchy řadí zlato z MS 2005, 2× titul s HC Sparta Praha a Presidentův pohár s HC Plzeň. Individuálně spolupracuje s manažery a vrcholovými sportovci (v současnosti např. s Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem, Janem Mickou a dalšími olympioniky; je také bývalým dlouholetým koučem Jaromíra Jágra).

Garant programů

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.