Radka Mesteková, MBA

Ředitelka pobočkové sítě M&M Finance

Patnáct let podnikání v různých oborech mi dal velký životní nadhled. Moje profesní dráha však začala nabírat ten správný směr v roce 2012, kdy jsem se připojila ke společnosti M&M Holding. Prvních šest let jsem se plně věnovala finančnímu poradenství, postupně jsem se vypracovala v experta v oblasti úvěrů na bydlení.

Od roku 2015 zastávám manažerské pozice, což mi umožnilo rozvíjet své dovednosti a posouvat se dál ve své kariéře. Nyní jsem součástí TOP managementu. Zaměřuji se na rozvoj středního a vyššího managementu. Vedu tým zhruba 90 lidí a zajišťuji support pro více než 300 realitních makléřů.

Garant programů

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.