Doc. Ing. Otakar Němec, CSc.

Lektor na European Business School SE a Ústavu práva a právní vědy

Pracuje na katedře personalistiky VŠE Praha. Ve svém odborném zaměření v oblasti řízení lidských zdrojů se specializuje zejména na otázky personálního a sociální rozvoje pracovníků a managementu a na řízení pracovního výkonu zaměstnanců.

Svoji teoretickou práci opírá o řadu zkušeností z praxe. Pracoval na Ministerstvu práce a sociálních věcí ČR, na Správě služeb zaměstnanosti, kde se zabýval analýzou trhu práce a aktivní politikou zaměstnanosti, v Československé obchodní bance jako metodik útvaru řízení lidských zdrojů a ve švýcarské poradenské organizaci Synergo Suisse CZ jako senior consultant pro oblast personalistiky a zprostředkování investic pro zahraniční investory.

Vyučované předměty

Název předmětu
Řízení výkonu
Zobrazit všechny předměty

Příspěvky v blogu

Název příspěvku Datum příspěvku
Zobrazit všechny příspěvky

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.