Ing. Jana Češpivová

Lektor na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE

Je akreditovanou lektorkou mezinárodně uznávané metodiky PRINCE2, disponuje certifikáty CIMA A, B (strategické plánování), ITIL® v03 (procesy IT), PRINCE2® (projektové řízení), Lean Six Sigma (optimalizace procesů). V současné době působí jako vedoucí projektové kanceláře ve společnosti Mountfield, kde odpovídá za realizaci strategických rozvojových projektů, s dopadem do IT systémů. Od roku 2014 je lektorkou předmětu Projektový management v rámci profesně vzdělávacích programů MBA a DBA na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a na European Business School SE.

Jako aktivní projektový a krizový manažer se pohybuje ve světě projektů již více než 13 let. Současně aktivně školí a vede workshopy na různá témata spojená s její odborností.

Je akreditovanou lektorkou mezinárodně uznávané metodiky PRINCE2, disponuje certifikáty CIMA A, B (strategické plánování), ITIL® v03 (procesy IT), PRINCE2® (projektové řízení), Lean Six Sigma (optimalizace procesů).

Prošla celou řadou projektů - má rozsáhlé zkušenosti s vedením projektů v oblasti IT, sektor komerční, veřejné správy a zdravotnictví. Její zkušenosti v oblasti manažerského poradenství zahrnují také zpracování odborných posudků a studií zejména na témata spojená s procesními audity.

Její nejvýznamnější zkušeností v oblasti projektového řízení co se komplikovaného prostředí a zadání týče, je realizovaný soubor projektů v rámci programu Integrovaný záchranný systém, kde byla její odpovědností dodávka Krajských standardizovaných projektů pro hasičské záchranné sbory v rámci celé ČR.

V současné době působí jako vedoucí projektové kanceláře ve společnosti Mountfield, kde odpovídá za realizaci strategických rozvojových projektů, s dopadem do IT systémů.

Garant programů

Vyučované předměty

Název předmětu
Projektový Management
Zobrazit všechny předměty

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.