Ing. David Šimák

Lektor na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE

Působí jako expertní poradce v oblasti komunikace a řízení značek. Několik let byl nezávislým konzultantem, dnes je partnerem ve společnosti Idealisti. Jeho specializací je oblast brand experience a spotřebitelské trendy.

Svou profesní kariéru začínal jako redaktor časopisu pro mladé na počátku devadesátých let. Odtud se přes krátkou praxi v IT dostal do světa reklamy, kde se postupně dostal z pozice copywritera (Men on the Moon, TBWA) do funkce Strategic Plannera (Thamesdown CZ).

Působil i jako redaktor týdeníku Marketing&Media. Je absolventem VŠE Praha. Pracoval pro mnoho značek z nejrůznějších oborů – od piva až po finanční služby. Jeho práce získaly i několik ocenění (Stříbrná EFFIE 1998 za spot „Budvar – Soudcem je chuť“, Zlatá EFFIE 2001 za spot „Budvar – Jdeme na pivo“, cena Unie vydavatelů Effie 2004 za kampaň „Stará myslivecká – Pořád s vámi“).

O marketingu a brand managementu přednáší na konferencích (IAC 2011, BrandMixer 2013, Festival ČIN 2012, GetSocial 2012) i ho vyučuje a školí pro organizace a firmy (Orangefactory Praha, Mendelova universita Brno, SIA, Top Vision, Technologické centrum AV, Obchodní zastoupení pro Valonsko a Brusel, EMCM, Cleverlance, Helma 365, PROUD...).

Od roku 2015 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE v oblasti modulů vztahujících se k Public Relations a strategickému a internetovému marketingu.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.