PhDr. Mgr. et Bc. Jakub Kamitz, MBA

Lektor na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE

Dlouhodobě se věnuje školské a personální problematice, publikuje na daná témata v denním tisku, působil v různých řídících pozicích.

V průběhu pracovní činnosti na MŠMT byl jmenován členem meziresortní pracovní skupiny k přípravné fázi Národního akčního plánu inkluzívního vzdělávání a koordinátorem realizace přípravné fáze na MŠMT.

Působil jako ředitel pedagogicko psychologické poradny a v nadnárodní společnosti vedl odbor řízení lidských zdrojů. Přednáší na Ústavu práva a právní vědy, v programu MBA.

Zabývá se a je činný jako vedoucí seminářů zejména z oblasti pedagogického a personálního managementu, inkluze, speciálně pedagogického poradenství a metodiky prevence.

Stabilně spolupracuje se školami, školskými institucemi a veřejnou správou. Má rozsáhlé zkušenosti ze školské praxe, preferuje interaktivní vedení tematických setkání. Od roku 2015 je lektorem profesních vzdělávacích programů na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.