Zápis ke studiu a seminář na téma: „Jak psát odborné práce“ - pouze pro studenty

10. 10. 2019, od 15:00 do 18:00

Program semináře

Vážení studenti,

součástí zápisu ke studiu, který se bude konat 10. 10. 2019, je také seminář na téma „Jak psát odborné práce“ s Ing. Pavlem Mariničem, Ph.D. MBA, který jsme pro Vás připravili jako bonus.

Přihláška k zápisu ke studiu:

Pro přihlášení k zápisu je nutné vyplnit elektronickou přihlášku na našich webových stránkách. Vyplněním této přihlášky jste přihlášeni jak na zápis jako takový, tak na seminář. Zápis bude událostí neformální. Společenský oděv proto není nutností. Během setkání Vám budou poskytnuty informace o studiu a odpovědi na Vaše případné dotazy ohledně průběhu studia.

K zápisu se, prosím, dostavte alespoň o 30 minut dříve.

Cílem semináře je seznámit zájemce s teoreticko-metodologickými aspekty a přístupy ve vědecké práci, jakož i s metodikou tvorby a různorodosti forem základních publikačních výstupů z vědecko-výzkumných aktivit.

Hlavní přínosy semináře:

Hlavním přínosem semináře je získání poznatků o tom, jak psát správně odborné práce nejen z hlediska obsahového, ale též z hlediska formálních úprav. Seminář je „vstupní branou“ do studia profesních vzdělávacích programů a poskytuje studentům návod, jak psát úspěšně seminární postupové práce na Ústavu práva a pravní vědy a úspěšně absolvovat studium.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.