Tisk

Neverbální komunikace

Cíl modulu:

Neverbální komunikace neboli řeč těla, je souhrn prvků, kterým se navenek projevujeme. Jedná se o mimoslovní sdělení, která jsou předávána na vědomé či nevědomé úrovni při sociálně-komunikační interakci. Komunikace beze slov o nás přesto hodně vypovídá: Celkový vzhled, oblečení, naše gesta, mimika, oční kontakt i celkové postavení těla. To vše často mluví za nás, aniž bychom si to uvědomovali.

Modul „Neverbální komunikace“ se zabývá rozpoznáváním neverbálních signálů, které vysíláme my sami, cílem je také naučit se rozpoznávat, co nám tělem sdělují druzí. Dovednost naučit se číst projevy řeči těla je užitečným nástrojem v každodenní praxi obchodníka, people managera, právnických profesí i lékařů. Usnadní interpretaci v komunikaci, odhalí emoce, napětí, předstírání, či lež. V modulu se budeme věnovat také specifické oblasti neverbální komunikace pod tlakem a ve stresové zátěži, včetně kalibrace klienta za použití technik neuro-lingvistického programování.

Metodou kurzu je výklad, praktický nácvik a analýza konkrétní komunikační situace, moderovaná diskuse a výměna zkušeností. Metodou seminárních prací, zpracovávaných v rámci kurzu, jsou kazuistické analýzy a případové studie neverbální komunikace v rámci každodenní praxe.

Garant modulu:

Mgr. Soňa Uhrová je lektorka a trenérka komunikačních dovedností. Jako Business Coach se věnuje řízení teamů, osobnímu růstu a motivaci zaměstnanců.
Vše, co předává dál, má vyzkoušeno v praxi. Ve světě byznysu se pohybuje více než 10 let. Řídila marketing, komunikaci a strategické plánování velkých nadnárodních korporací pro několik zemí Evropy. Její vášní je komunikace, krizové a konfliktní stavy zvládá s úsměvem a s lehkostí vybruslí i z té nejzapeklitější komunikační situace.
Původní pedagogické vzdělání, se zaměřením na český jazyk a psychologii komunikace, průběžně doplňuje studiem psychoterapie, NLP a je absolventkou několika výcviků v koučování. Po celou dobu své kariéry se věnuje rozvoji a motivaci zaměstnanců, moderním metodám řízení teamů a psychologii prodeje a mezilidské komunikace. Od roku 2015 je lektorkou v rámci profesně vzdělávacích programů na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a na European Business School SE.

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 95.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 30. 4. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 25. 4. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X