Tisk

Úvod do práva veřejných zakázek

Cíl modulu:

Záměrem tohoto modulu je představení problematiky zadávání veřejných zakázek, a to jak z pohledu zadavatelů, tak z pohledu uchazečů. Modul bude podávat průřezové informace o základních okruzích otázek souvisejících se zadáváním veřejných zakázek, a to od vymezení pojmosloví, stanovení rozsahu aplikace zákona až po popis jednotlivých druhů zadávacích řízení. Modul bude v detailech zaměřen na praktické aspekty zadávacích řízení. Z pohledu zadavatele bude zkoumán především postup při výběru správné formy zadávacího řízení a způsoby, jak může být zamezeno nejčastějším pochybením ze strany zadavatele při tvorbě zadávacích podmínek a následně při posuzování a hodnocení nabídek. Z pohledu uchazeče se pak v modulu, vyjma popis standardních zákonných povinností a doporučení pro uchazeče, zaměříme na analýzu nejčastějších chyb uchazečů v nabídkách, které mají zpravidla za následek vyloučení uchazeče ze zadávacího řízení. Okrajově se modul bude zabývat také smluvním vztahům po ukončení zadávacího řízení, možnostem změny smluv a otázkám souvisejícím a dále pak otázkám správních deliktů jak na straně zadavatele, tak na straně uchazečů.

Garant modulu:

 

Mgr. Luboš Fojtík

Luboš Fojtík je advokátem spolupracujícím s přední českou advokátní kanceláří Konečná & Zacha, kde v pozici vedoucího advokáta odpovídá za vedení týmu sporové agendy (soudních sporů a arbitráží) a veřejných zakázek. Dalšími oblastmi profesního zájmu je pak zejména mezinárodní právo soukromé, zejména mezinárodní právo obchodní, právo spojené s otázkami ochrany osobnosti, právo telekomunikační a právní otázky spojené s problematikou církevních restitucí.

Luboš Fojtík je dále také šéfredaktorem právního internetového portálu eLAW.cz.

V průběhu své kariéry poskytoval přednášky z různých oblastí práva mimo jiné zejména k tématu odpovědnosti a náhrady škody a dále např. k problematice dodacích doložek INCOTERMS.

Od roku 2014 je lektorem v rámci profesně vzdělávacích programů na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a na European Business School SE.

ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY POSKYTUJE NEJVĚTŠÍ NABÍDKU MANAŽERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ. Více informací

 
Přihlaste se a získejte studium prestižních manažerských programů MBA, LL.M., MPA a MSc. za cenu 93.000 Kč. Platí pouze při úhradě studia do 31. 3. 2018. Jako bonus získáte 5 seminářů zdarma!


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů. Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.


Nejbližší termín Dne otevřených dveří: 11. 4. 2018. Více informací zde

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás na bezplatné Zelené lince 800 208 008 nebo na tel.: +420 608 579 570, případně na e-mailové adrese cps@ustavprava.cz, kde si můžete sjednat osobní návštěvu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Ing. Tereza Marková, DiS.
výkonná ředitelka
 
markova@ustavprava.eu
Tel.: 224 247 011
Zelená linka : 800 208 008

 

 

Proč studovat u násJak studium probíháPodmínky přijetí Lektorský týmPoplatky za studium

                      

 

 

800 208 008
ZAVOLEJTE NÁM
envelop
ZEPTEJTE SE
Odeslat
mobile
OZVEME SE
Odeslat
brochure
CHCI BROŽURU
Odeslat
Dotazy ke studiu Vám zodpovíme:
Po – Pá od 9 – 17hod.
Kontakt

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete nám zavolat nebo napsat:

Zelená linka.: 800 208 008
Mobil: 608 579 570
Telefon: 224 247 011

cps@ustavprava.eu

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a budeme Vás informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili. 


 

 

Volejte zdarma

Zavolejte nám zdarma, rádi zodpovíme Vaše dotazy na MBA studia. Po-Pá od 9-17 hodin.

800 208 008
X
X