Ing. Zdeňka Kubínová

Pro postgraduální studium MBA na Ústavu práva a právní vědy jsem se rozhodla na doporučení kolegy. I přes mnohaletou praxi v oboru mne studium Finančního managementu podnikání umožnilo nahlédnout na danou, dobře známou problematiku i z jiného pohledu, a do zaběhnutých firemních procesů vnést určité novum. Současně mne samotné získání nových znalostí vedlo k posunu v mém odborném růstu.

V této oblasti je nejvíce přínosné zejména propojení teoretických znalostí s praxí, na což je při studiu kladen obzvláště velký význam, neboť jedině tak je možno zajistit uplatnění nově získaných poznatků v reálném životě.

Při studiu na ÚPPV jsem velmi ocenila přednášky s lektory. Řada podobných vzdělávacích institucí nabízí online způsob studia, ten však nikdy nedokáže nahradit skutečného lektora.

Lektorský tým je tvořen jednak profesionály ve svých oborech ale i pedagogy, působícími na českých universitách a vysokých školách, kteří na přednáškách vytváří atmosféru plnou spolupráce, a vzájemný vztah lektor - student se tak mění ve vztah kolegiální, což sebou opět přináší lepší výsledky.

Na závěr mohu konstatovat, že se studiem na ÚPPV jsem maximálně spokojena a rozhodně ho doporučuji každému, kdo má zájem si prohloubit své znalosti a posunout se dál.

Zobrazit všechny reference
MBA

MBA Finanční management podnikání

Program je určen pro

manažery, podnikatele, finanční ředitele

s cenou studia od

85 900 Kč

Více o programu

Ostatní reference

MBA

Ing. Bc. Lukáš Studený, MBA

Obchodný manažér TOP Clerks SK s.r.o.
MBA

Jakub Schwarz, MBA, BBA

Absolvent programu BBA Manažerská specializace a student programu MBA Finanční management podnikání
MBA

Janet Lešťák, MBA

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy řadu dalších výhod. Jmenovitě například možnost navštěvovat odborné webináře v ceně školného, a to i po ukončení Vašeho studia, což je benefit, který žádná jiná manažerská škola svým studentům nenabízí.

Všechny benefity studenta

Vyberte si formu studia

Nabízíme interaktivní studium s živou a online výukou, jako druhou volbu 100% online studium, které můžete zahájit kdykoliv.

Semináře a webináře ZDARMA i po ukončení studia

Posluchači se mohou nad rámec výuky účastnit zdarma odborných seminářů a webinářů, a to i po ukončení studia.

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

Přes 80% našich absolventů potvrzuje, že po úspěšném absolvování manažerského studia MBA & LL.M získalo lepší pracovní uplatnění.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování profesního vzdělávacího programu MBA či LL.M. získáte lepší uplatnění i v rámci firemního prostředí.

Mezinárodně uznávaný titul MBA & LL.M.

Profesí programy MBA a LL.M. jsou obecně uznávány po celém světě jako průkaz absolvovaného profesního vzdělání.

Mezinárodní certifikaci IES

Úspěšní absolventi získají mezinárodně uznávaný certifikát IES , který je vydáván již od roku 1997 a za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Poskytujeme největší nabídku manažerských programů v ČR. Aktuálně si můžete vybrat z více něž 30 specializací.

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Nad rámec svého oboru můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo Vaše zaměření. Zcela ZDARMA.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.