Ing. Zdeňka Kubínová

Pro postgraduální studium MBA na Ústavu práva a právní vědy jsem se rozhodla na doporučení kolegy. I přes mnohaletou praxi v oboru mne studium Finančního managementu podnikání umožnilo nahlédnout na danou, dobře známou problematiku i z jiného pohledu, a do zaběhnutých firemních procesů vnést určité novum. Současně mne samotné získání nových znalostí vedlo k posunu v mém odborném růstu.

V této oblasti je nejvíce přínosné zejména propojení teoretických znalostí s praxí, na což je při studiu kladen obzvláště velký význam, neboť jedině tak je možno zajistit uplatnění nově získaných poznatků v reálném životě.

Při studiu na ÚPPV jsem velmi ocenila přednášky s lektory. Řada podobných vzdělávacích institucí nabízí online způsob studia, ten však nikdy nedokáže nahradit skutečného lektora.

Lektorský tým je tvořen jednak profesionály ve svých oborech ale i pedagogy, působícími na českých universitách a vysokých školách, kteří na přednáškách vytváří atmosféru plnou spolupráce, a vzájemný vztah lektor - student se tak mění ve vztah kolegiální, což sebou opět přináší lepší výsledky.

Na závěr mohu konstatovat, že se studiem na ÚPPV jsem maximálně spokojena a rozhodně ho doporučuji každému, kdo má zájem si prohloubit své znalosti a posunout se dál.

Zobrazit všechny reference
MBA

MBA Finanční management podnikání

Program je určen pro

manažery, podnikatele, finanční ředitele

s cenou studia od

88 900 Kč

Více o programu

Ostatní reference

MBA

Jakub Schwarz, MBA, BBA

Absolvent programu BBA Manažerská specializace a student programu MBA Finanční management podnikání
MBA

Janet Lešťák, MBA

MBA

Ing. Bc. Lukáš Studený, MBA

Obchodný manažér TOP Clerks SK s.r.o.

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.