Programy DBA - Doctor of Business Administration

Vzdělávací program Doctor of Business Administration (DBA) je profesním studiem, které představuje nejvyšší stupeň manažerského vzdělání. Programy DBA jsou strukturovány prakticky a pomáhají manažerům při rozvíjení kreativního myšlení, vytváření výzev a implementaci a hodnocení řešení, která mají reálný vliv na manažerská rozhodnutí (decision making) v rámci oddělení, firmy či organizace. Studium DBA je vhodné pro absolventy MBA programů, kteří si chtějí doplnit své odborné znalosti a dovednosti a povýšit je na nejvyšší možnou úroveň, ale i pro zkušené manažery, podnikatele, majitele firem, CEO obchodních korporací či další vedoucí pracovníky soukromých, ale i veřejných organizací, kteří mají vysokoškolské vzdělání druhého stupně a manažerskou praxi v délce nejméně pěti let.

Při přihlášení do15. 8. 2021
139 900 Kč

Přihlaste se již nyní a získejte speciální cenu! Nabídka platí do 15. 8. 2021

Přehrát video

Přínosy studia

Osvědčený „Education business model“ (EBM). Studium je postaveno na Harvardském systému výuky, založeném na americkém business modelu s důrazem na decision making, strategické uvažování a rozvoj vůdcovských vlastností u každého z posluchačů pod vedením těch nejlepších lektorů z praxe mezinárodního obchodu.

Studium DBA trvá 1 rok a probíhá v českém jazyce. Výuka probíhá v našich prostorách v Praze 7 - Holešovicích s výbornou dopravní dostupností. Prezenční výuka má dostatečnou časovou dotaci (8 hodin na každý modul). Seminární práce i disertační práci lze zpracovat v českém jazyce nebo v jazyce slovenském či anglickém.

Lektoři z praxe. Výuka je vedena profesionálními lektory z praktickými zkušenostmi a know-how, kteří sami studovali business v zahraničí (USA, UK) jsou odborníky na konkrétní témata.

Garanti programu DBA. Garantem programu DBA Executive Management je Ing. Miroslav Focht, MBA, který jako CEO řídil 20 let mezinárodní společnost s více než 40.000 zaměstnanci se sídlem v New Yorku. Garantem programu DBA Mezinárodní vztahy a evropská studia je PhDr. Marie Hamplová, Ph.D, která má letité zkušenosti v diplomacii na vedoucích postech na Ministerstvu zahraničí a je oceňovanou expertkou na mezinárodní vztahy a EU.

Moderní Studentská sekce usnadňuje samotný průběh studia a dostupnost informací. Posluchači mají přístup ke studijním materiálům, výukovým podkladům a výukovým videím, harmonogramům tematických setkání s lektory a jejich sylabům a PPT-prezentacím. Prostřednictvím Studentské sekce odevzdávají studenti seminární práce, přihlašují se na výuku a získávají studijní materiály.

Limitovaný počet posluchačů. Z důvodu zajištění co nejvyšší interakce a výměny názorů, přístupů a stanovisek, jakož i řešení a diskusi nad prezentovanými case study může být v jedné studijní skupině maximální počet 8 studentů.

Literatura. Posluchači (studující živě i online) obdrží přístup do unikátního knižního systému BOOKPORT, který obsahuje odborné manažerské tituly z nakladatelství GRADA Publishing, a dále přístup do právního systému CODEXIS, který obsahuje odborné tituly z oblasti práva. Jejich 100% a neomezené využití je zahrnuto v ceně studia.

Odborné webináře nad rámec studia i po jeho ukončení. Posluchači se mohou nad rámec výuky účastnit zdarma odborných webinářů, a to i po ukončení studia.

Výhodou studia formou online je časová flexibilita, tj. možnost zahájit studium ihned a uzpůsobit si ho vlastním časovým možnostem. Díky e-learningovému systému Studentské sekce má každý posluchač možnost studovat odkudkoliv a zvolit si konkrétní termíny odevzdávání seminárních prací, které mu vyhovují.

Mezinárodně uznávaný titul DBA. Úspěšný absolvent získá prestižní mezinárodní titul DBA. Absolventi studia DBA tak získávají náskok před ostatními odborníky v jejich oboru. Titul DBA se píše za jménem a nepřekrývá dříve dosažený titul MBA a oba tituly se za jménem nositele uvádějí zvláště.

Mezinárodně uznávaný certifikát IES. Vzdělávací program je pořádán společně s European Business School SE a vedle diplomu o udělení mezinárodně uznávaného titulu DBA obdrží úspěšní absolventi dále mezinárodně uznávaný certifikát IES (International Education Society).

Průběh studia

Délka studia 12 až 14 měsíců

1

Výběr studijního programu a podání přihlášky

Následovat bude zaslání smlouvy, Všeobecných studijních podmínek a Organizačních pokynů ke studiu, kde se dozvíte všechny potřebné informace o tom, jak studium probíhá a obdržíte přístup do Studentské sekce a ke studijním materiálům.

2

Absolvování 2 semestrů s celkem 8 předměty zakončenými seminárními pracemi

Tematická setkání studenty s lektory probíhají vždy v sobotu a neděli. Výstupem z každého předmětu je zpracování a úspěšná klasifikace seminární práce.

 
3

Vypracování a obhajoba závěrečné práce

4

Slavnostní promoce

Slavnostní promoce v historické budově pražského Rudolfina

Oborové specializace

DBA Executive Management

Program pokrývá všechny základní oblasti managementu. Doktorandi si prohloubí své manažerské znalosti a dovednosti, které již nabyli předchozím studiem a získanou praxí.

TIP

DBA Executive Management

Program je určen pro

vedoucí pracovníky a členy vyššího managementu

s cenou studia od

139 900 Kč

Více o programu

DBA Executive European and International Studies

Program navazuje na předchozí MBA program a je zaměřen na problematiku historie a současnosti mezinárodních vztahů, která nabývá zejména v posledních měsících s ohledem na napjaté mezinárodní napětí ve světě na významu.

TIP

DBA Executive European and International Studies

Program je určen pro

členy vyššího a TOP managementu a vedoucí pracovníky mezinárodních společností

s cenou studia od

139 900 Kč

Více o programu

DBA Business Marketing

Program pomáhá doktorandům zvyšovat jejich profesionální kompetence z vybraných oblastí marketingu a jeho řízení.

DBA Business Marketing

Program je určen pro

vedoucím zaměstnancům, podnikatelům a manažerům reklamních, PR či mediálních agentur

s cenou studia od

139 900 Kč

Více o programu

Hodnocení programu

5.0 / 5 Hodnotilo: 163 lidí

Poznejte příběhy studentů, kteří zde studovali před vámi

DBA

Mgr. Johana Mašková, MBA

Ameba.eu – marketing director
DBA

Ing. Pavel Friedrich, MBA, DBA, Dr.h.c.

Sales Director On Trade
DBA

prim. MUDr. Ján Lešták, CSc, FEBO, MBA, LL.A, FAOG, DBA

Primář a majitel Oční kliniky Jána Leštáka
DBA

Ing. Zdeněk Blažek, MBA

Manager marketingu Dřevojasu, v. d, tradičního českého výrobce koupelnového nábytku

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.