Informace pro zájemce o studium

Ústav práva právní vědy, o.p.s. zajišťuje největší výběr profesních vzdělávacích programů v České republice. Vyberte si program, který nejvíce odpovídá Vašim představám o oboru, ve kterém se chcete zdokonalit a který je nejvíce důležitý pro Váš profesní růst.

Jak to u nás chodí

1
Výběr vhodného institutu

Nabízíme nejširší nabídku vzdělávání pro manažery podloženou více než 19 letou tradicí našeho ústavu

O institutu UPPV

2
Výběr studijního programu

Vybrat si můžete z největší nabídky manažerských studijních programů MBA, LL.M, a dalších v ČR. Stačí si vybrat a odeslat přihlášku.

Studijní programy

3
Podmínky přijetí

Pro přijetí je podmínkou dosažení vysokoškolského vzdělání, popřípadě je nutné doložit praktické zkušenosti v řídící či manažerské pozici.

Více informací

4
Poplatky za studium

Pro zahájení studia je potřeba uhradit manipulační poplatek ve výši 3.000 Kč – poplatek bude připočten k faktuře za první splátku studia (v případě jednorázové platby bude manipulační poplatek přičten k celkové částce).

Více informací

5
Studium ve dvou a ve třech

Při studiu ve dvou či třech získáte výhodnější cenu. Proto neváhejte a přihlašte se se svým kamarádem, kolegou či spolužákem z vysoké školy a studujte za exkluzivní cenu.

Více informací

6
Průběh studia

Po zahájení studia získáte přístup do studentské sekce (on-line) a možnost účastnit se všech vypsaných tématických setkání i mimo váš zvolený obor, kde vás budou studiem provázet naši renomovaní lektoři (TS jsou vždy v pátek, sobotu a neděli). Studium je koncipováno do 3 semestrů s celkem 10-ti předměty a seminářem na téma Metodologie závěrečné práce

Jak studium probíhá

7
Benefity studenta

Ke studiu získáte také literaturu, možnost účastnit se 5 seminářů UPPV, mezinárodní certifikaci, slevu na právní služby a další výhody zcela zdarma.

Více informací

8
Promoce a certifikace IES

Studium je zakončeno disertační prací a složením závěrečné zkoušky. Předávání diplomu a mezinárodního certifikátu IES probíhá v historické budově pražského Rudolfína.

Více o certifikátu IES

9
Uplatnění absolventů

Naši absolventi nacházejí uplatnění jak ve svých vlastních společnostech jimiž jsou manažery, ale také ve státním sektoru, v nadnárodních korporátních a větších společnostech.

Reference

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy řadu dalších výhod. Jmenovitě například možnost navštěvovat odborné webináře v ceně školného, a to i po ukončení Vašeho studia, což je benefit, který žádná jiná manažerská škola svým studentům nenabízí.

Všechny benefity studenta

Vyberte si formu studia

Nabízíme interaktivní studium s živou a online výukou, jako druhou volbu 100% online studium, které můžete zahájit kdykoliv.

Semináře a webináře ZDARMA i po ukončení studia

Posluchači se mohou nad rámec výuky účastnit zdarma odborných seminářů a webinářů, a to i po ukončení studia.

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

Přes 80% našich absolventů potvrzuje, že po úspěšném absolvování manažerského studia MBA & LL.M získalo lepší pracovní uplatnění.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování profesního vzdělávacího programu MBA či LL.M. získáte lepší uplatnění i v rámci firemního prostředí.

Mezinárodně uznávaný titul MBA & LL.M.

Profesí programy MBA a LL.M. jsou obecně uznávány po celém světě jako průkaz absolvovaného profesního vzdělání.

Mezinárodní certifikaci IES

Úspěšní absolventi získají mezinárodně uznávaný certifikát IES , který je vydáván již od roku 1997 a za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Poskytujeme největší nabídku manažerských programů v ČR. Aktuálně si můžete vybrat z více něž 30 specializací.

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Nad rámec svého oboru můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo Vaše zaměření. Zcela ZDARMA.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.