Informace pro zájemce o studium

Ústav práva právní vědy, o.p.s. zajišťuje největší výběr profesních vzdělávacích programů v České republice. Vyberte si program, který nejvíce odpovídá Vašim představám o oboru, ve kterém se chcete zdokonalit a který je nejvíce důležitý pro Váš profesní růst.

Jak to u nás chodí

1
Výběr vhodného institutu

Nabízíme nejširší nabídku vzdělávání pro manažery podloženou více než 15 letou tradicí našeho ústavu

O institutu UPPV

2
Výběr studijního programu

Vybrat si můžete z největší nabídky manažerských studijních programů MBA, LL.M, a dalších v ČR. Stačí si vybrat a odeslat přihlášku.

Studijní programy

3
Podmínky přijetí

Pro přijetí je podmínkou dosažení vysokoškolského vzdělání, popřípadě je nutné doložit praktické zkušenosti v řídící či manažerské pozici.

Více informací

4
Poplatky za studium

Pro zahájení studia je potřeba uhradit manipulační poplatek ve výši 3.000 Kč – poplatek bude připočten k faktuře za první splátku studia (v případě jednorázové platby bude manipulační poplatek přičten k celkové částce).

Více informací

5
Studium ve dvou a ve třech

Při studiu ve dvou či třech získáte výhodnější cenu. Proto neváhejte a přihlašte se se svým kamarádem, kolegou či spolužákem z vysoké školy a studujte za exkluzivní cenu.

Více informací

6
Průběh studia

Po zahájení studia získáte přístup do studentské sekce (on-line) a možnost účastnit se všech vypsaných tématických setkání i mimo váš zvolený obor, kde vás budou studiem provázet naši renomovaní lektoři (TS jsou vždy v pátek, sobotu a neděli). Studium je koncipováno do 3 semestrů s celkem 10-ti předměty a seminářem na téma Metodologie závěrečné práce

Jak studium probíhá

7
Benefity studenta

Ke studiu získáte také literaturu, možnost účastnit se 5 seminářů UPPV, mezinárodní certifikaci, slevu na právní služby a další výhody zcela zdarma.

Více informací

8
Promoce a certifikace IES

Studium je zakončeno disertační prací a složením závěrečné zkoušky. Předávání diplomu a mezinárodního certifikátu IES probíhá v historické budově pražského Rudolfína.

Více o certifikátu IES

9
Uplatnění absolventů

Naši absolventi nacházejí uplatnění jak ve svých vlastních společnostech jimiž jsou manažery, ale také ve státním sektoru, v nadnárodních korporátních a větších společnostech.

Reference

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.