Moderní online studium

Všechny specializace lze studovat též ve 100 % online formě. Naše online programy jsou založeny na uznávané metodě zpracování seminárních prací a jejich hodnocení v průběhu studia. Součástí online studia nejsou přednášky ani e-learningové testy. Online studium je vhodné pro všechny, kteří nemohou nebo nechtějí dojíždět na výuku.

Výhody online studia

 • nejefektivnější forma manažerského vzdělávání
 • maximální časová flexibilita
 • úspora finančních nákladů spojených s cestováním
 • studenti nevyplňují žádné e-learningové testy
 • možnost online studia všech programů a specializací
 • cenové zvýhodnění online studia – sleva 5.000 Kč oproti klasické formě
 • studium je postaveno na moderním principu získávání znalostí, ve světě označovaném jako „by publishing“ nebo „by publication“
 • student vypracovává postupové seminární práce, jež jsou hodnoceny lektory

 

 

Průběh online studia

 • Po přijetí ke studiu získá každý student přístupové údaje do studentské sekce, kde jsou základní informace o průběhu studia a potřebné studijní materiály, zejména sylaby jednotlivých předmětů a prezentace lektorů.
 • Na jejich podkladě a na základě dostupné literatury, student analyzuje daný problém, který řeší ve své seminární práci. Vypracované seminární práce jsou klasifikovány lektory.
 • Během studia se studenti dostaví do školy pouze k zápisu ke studiu a v případě svého zájmu též na předmět Metodologie psaní závěrečné práce, který se koná v tentýž den, a na konci studia pak k obhajobě závěrečné práce a na ústní zkoušku

Pozvánka na Den otevřených dveří

Registrovat se

Přijďte ve středu 16. 10. 2019 od 10:00 do 17:00 hod.

na Jablonského 640/2, 170 00 Praha 7, 4 patro - 1 minuta od stanice metra Nádraží Holešovice

Poznáte moderní prostředí Ústavu práva a pravní vědy, setkáte se se zástupci jeho vedení a dozvíte se vše potřebné o studiu. Pro každého návštěvníka máme navíc připraven zajímavý bonus!

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.