Moderní online studium

Výukový model našich profesních programů čerpá z dob zrodu obchodních přístupů („attitudes“) a myšlenek a ideálů („ideas and ideals“) Jacka Welche a obchodních strategií Steva Jobse a v akademické sféře z programů MBA vyučovaných na Harvardské univerzitě v USA. Tyto modely jsme strukturovali do uceleného systému prezenční i online výuky, zaměřeného na rozvoj manažerských anebo právních dovedností, podle zvoleného oboru. Všechny specializace MBA, LL.M., DBA, BBA a další, lze studovat také 100 % online, což je v aktuální situaci vyhledávaný způsob studia. Všechny naše vzdělávací programy jsou určeny pro manažery, členy managementu obchodních společností nebo veřejných úřadů, pro podnikatele, majitele firem nebo zaměstnance státní správy, a hlavně pak pro všechny, kdo chtějí jít profesně a kariérně dál a posílit svoje znalosti a postavení na trhu práce, jakož i společenské postavení.

Přehrát video

Přínosy online studia

Jsme originál – jako první v ČR jsme začali před 16 lety uskutečňovat moderní výuku LL.M. a náš úspěšný vzdělávací model od nás od té doby přejímají další MBA školy, které inspirujeme

Získáte osvědčení, diplom a mezinárodně uznávaný titul MBA a dále certifikát mezinárodní akreditační autority IES (Internatioal Education Society)

Video záznamy z živých přednášek, výuková videa zaměřená výhradně na online studium

Cenové zvýhodnění online studia - sleva 10.000 Kč oproti klasické formě

Každý měsíc od nás obdržíte zajimavý odborný e-book na aktuální téma z oblasti managementu, marketingu nebo práva.

V prosinci 2020 spouštíme novou verzi Studentské sekce, která bude plně responzivní a vy tak budete moci studovat z pohodlí domova nebo odkudkoliv, kde se právě nacházíte

Vydáváváme pod svojí značkou vlastní publikace, které dostanete ke svému studiu ve formě PDF zdarma

Získáte lepší pracovní uplatnění, tak jako jej získalo 94 % našich absolventů 

 Studentská sekce plná obsahu

  • Naleznete zde záznamy z konaných přednášek, výuková videa (videa točená výhradně pro online výuku), prezentace lektorů, sylaby, pdf brožury a knihy ke studiu. Navíc studentská sekce bude plně responzivní, to znamená, že můžete načítat a čerpat podklady z počítače, tabletu nebo svého smartphonu. Samozřejmostí je, že tyto materiály budou dostupné i pro studenty, kteří se rozhodli studovat klasické prezenční studium.

 

Výuková videa 

 

Záznamy z konaných přednášek

 

 

 

Jak online studium probíhá?

1

Výběr studijního programu a podání přihlášky

Vyhotovení smlouvy a obdržení pokynů ke studiu

2

Přístup do studentské sekce

Zde budete mít materiály ke studiu, ke každému předmětu je zde tzv. sylabus, ve kterém se student dozví, co je obsahem a cílem daného předmětu, je zde uvedena doporučená litratura a také návrhy témat seminárních prací.

3

Záznamy z přednášek

Dostanete přístup k video záznamům z tematických setkání, které se u nás konají. Videa postupně doplňujeme a stále budou přibývat další.

4

E-learningová videa

Dostanete přístup k videím, která jsou zaměřena přímo na online studium.

5

Naše publikace v PDF

Mimo videa dostanete také přístup ke všem našim publikacím, které průběžně vydáváme. Tyto materiály si můžete stáhnout napořád

6

Absolvování 2 semestrů

Absolvujete 2 semestry s celkem 10 předměty vždy zakončené seminární prací

7

Vypracování závěrečné práce

Zakončení studia probíhá formou vypracování závěrečné práce na libovolné téma

8

Slavnostní promoce

Slavnostní promoce v historické budově pražského Rudolfina

9

V klubu Ústavu práva

Jako náš absolvent budete mít slevu na další studium u nás, také si můžete každý rok vybrat až 5 seminářů, které můžete navštívit zcela ZDARMA. Bude také pro Vás platit sleva na právní poradenství nebo si bude moci domluvit odbornou konzultaci s vybraným lektorem. 

Vyberte si tu pravou specializaci pro Vás 

  •  Nabízíme programy: MBA, LL.M., MSc., MPA, BBA, LL.B., DBA a LL.D.

Výběr programu

Přijďte ve středu 12. 5. 2021 od 15:00 do 18:00 hod.

na Jablonského 640/2, 170 00 Praha 7, 4 patro - 1 minuta od stanice metra Nádraží Holešovice

Poznáte moderní prostředí Ústavu práva a pravní vědy, setkáte se se zástupci jeho vedení a dozvíte se vše potřebné o studiu. Pro každého návštěvníka máme navíc připraven zajímavý bonus!

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.