Moderní online studium

Výukový model našich profesních programů čerpá z dob zrodu obchodních přístupů („attitudes“) a myšlenek a ideálů („ideas and ideals“) Jacka Welche a obchodních strategií Steva Jobse a v akademické sféře z programů MBA vyučovaných na Harvardské univerzitě v USA. Tyto modely jsme strukturovali do uceleného systému prezenční i online výuky, zaměřeného na rozvoj manažerských anebo právních dovedností, podle zvoleného oboru. Všechny specializace MBA, LL.M., DBA, BBA a další, lze studovat také 100 % online, což je v aktuální situaci vyhledávaný způsob studia. Všechny naše vzdělávací programy jsou určeny pro manažery, členy managementu obchodních společností nebo veřejných úřadů, pro podnikatele, majitele firem nebo zaměstnance státní správy, a hlavně pak pro všechny, kdo chtějí jít profesně a kariérně dál a posílit svoje znalosti a postavení na trhu práce, jakož i společenské postavení.

Přehrát video

Přínosy online studia

Jsme originál. Jako první v ČR jsme začali před 16 lety uskutečňovat moderní interaktivní i online výuku MBA a LL.M. a náš úspěšný vzdělávací model od nás od té doby přejímají další MBA školy, které inspirujeme. Máme přes 1500 absolventů a veliký výběr profesních manažerských programů.  

Mezinárodně uznávaný titul MBA/LL.M. (podle volby programu, který studuje). Úspěšný absolvent získá prestižní mezinárodní titul MBA/LL.M. Absolventi studia MBA tak získávají náskok před ostatními odborníky v jejich oboru. Titul MBA/LL.M. se píše za jménem a nepřekrývá dříve případně dosažený titul BBA/LL.B. a oba tituly se za jménem nositele uvádějí zvláště.

Mezinárodně uznávaný certifikát IES. Vzdělávací program je pořádán společně s European Business School SE a vedle diplomu o udělení mezinárodně uznávaného titulu MBA či LL.M. obdrží úspěšní absolventi dále mezinárodně uznávaný certifikát IES (International Education Society, která je validační autoritou profesních studií). 

 

Studium trvá 1 rok a probíhá v českém jazyce. Seminární postupové práce zpracováváte doma a vkládáte je do Studentské sekce. Následně jsou klasifikovány lektorem, a pokud je klasifikace úspěšná, považuje se daný předmět za splněný. Takto postupuje studium až k úspěšné klasifikaci závěrečné disertační práce, kterou Vaše studium úspěšně končí. Závěrečné promoce v pražské Rudolfinu jsou již jen slavnostní tečkou za vaším studiem.

ONLINE knihovna. Na začátku studia obdržíte přístup do unikátního knižního systému BOOKPORT, který obsahuje odborné manažerské tituly z nakladatelství GRADA Publishing, a dále přístup do právního systému CODEXIS, který obsahuje odborné tituly z oblasti práva. Jejich 100% a neomezené využití je zahrnuto v ceně studia.

 

Odborné webináře nad rámec studia i po jeho ukončení. Posluchači se mohou nad rámec výuky účastnit v ceně školného odborných webinářů, a to i po ukončení studia. Promocemi tedy studium nekončí, ale můžete být s námi v kontaktu dále a prostřednictvím našich odborných webinářů se neustále vzdělávat. 

 

Studium ONLINE je časově flexibilní. Výhodou studia formou online je časová flexibilita, tj. možnost zahájit studium ihned a uzpůsobit si ho vlastním časovým možnostem. Díky e-learningovému systému Studentské sekce má každý posluchač možnost studovat odkudkoliv a zvolit si konkrétní termíny odevzdávání seminárních prací, které mu vyhovují.

 

Výukové materiály ONLINE. Vydáváváme pod svojí značkou vlastní publikace, které dostanete ke studiu ve formě PDF zdarma. Každý měsíc od nás obdržíte zajímavý odborný e-book na aktuální téma z oblasti managementu, marketingu nebo práva. Ve Studentské sekci máte dále k dispozici PPT-prezentace a sylaby a dále také výuková videa, videozáznamy z přednášek a videozáznamy ze všech našich webinářů.

 Studentská sekce plná obsahu

  • Naleznete zde záznamy z konaných přednášek, výuková videa (videa natočená přímo našimi lektory výhradně pro online výuku), prezentace lektorů a sylaby. Studentská sekce je plně responzivní, to znamená, že můžete načítat a čerpat podklady z počítače, tabletu nebo svého smartphonu.

 

Výuková videa 

 

Záznamy z konaných přednášek

 

 

 

Jak online studium probíhá?

1

Výběr studijního programu a podání přihlášky

Vyhotovení smlouvy a obdržení pokynů ke studiu

2

Přístup do studentské sekce

Zde budete mít materiály ke studiu, ke každému předmětu je zde tzv. sylabus, ve kterém se student dozví, co je obsahem a cílem daného předmětu, je zde uvedena doporučená litratura a také návrhy témat seminárních prací.

3

Záznamy z přednášek

Dostanete přístup k video záznamům z tematických setkání, které se u nás konají. Videa postupně doplňujeme a stále budou přibývat další.

4

E-learningová videa

Dostanete přístup k videím, která jsou zaměřena přímo na online studium.

5

Naše publikace v PDF

Mimo videa dostanete také přístup ke všem našim publikacím, které průběžně vydáváme. Tyto materiály si můžete stáhnout napořád

6

Absolvování 2 semestrů

Absolvujete 2 semestry s celkem 10 předměty vždy zakončené seminární prací

7

Vypracování závěrečné práce

Zakončení studia probíhá formou vypracování závěrečné práce na libovolné téma

8

Slavnostní promoce

Slavnostní promoce v historické budově pražského Rudolfina

9

V klubu Ústavu práva

Jako náš absolvent budete mít slevu na další studium u nás, také si můžete každý rok vybrat až 5 seminářů, které můžete navštívit zcela ZDARMA. Bude také pro Vás platit sleva na právní poradenství nebo si bude moci domluvit odbornou konzultaci s vybraným lektorem. 

Vyberte si tu pravou specializaci pro Vás 

  •  Nabízíme programy: MBA, LL.M., MSc., MPA, BBA, LL.B., DBA a LL.D.

Výběr programu

Potkejte se s námi ve středu 24. 7. 2023

Vyplňte formulář a napište nám, kdy máte čas. 

Můžete si také domluvit Den otevřených dveří online prostřednictvím platformy Google Meet. (doba trvání videohovoru je přibližně 15-20 minut). Pro každého účastníka máme navíc připravený zajímavý bonus!

 

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy řadu dalších výhod. Jmenovitě například možnost navštěvovat odborné webináře v ceně školného, a to i po ukončení Vašeho studia, což je benefit, který žádná jiná manažerská škola svým studentům nenabízí.

Všechny benefity studenta

Vyberte si formu studia

Nabízíme interaktivní studium s živou a online výukou, jako druhou volbu 100% online studium, které můžete zahájit kdykoliv.

Semináře a webináře ZDARMA i po ukončení studia

Posluchači se mohou nad rámec výuky účastnit zdarma odborných seminářů a webinářů, a to i po ukončení studia.

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

Přes 80% našich absolventů potvrzuje, že po úspěšném absolvování manažerského studia MBA & LL.M získalo lepší pracovní uplatnění.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování profesního vzdělávacího programu MBA či LL.M. získáte lepší uplatnění i v rámci firemního prostředí.

Mezinárodně uznávaný titul MBA & LL.M.

Profesí programy MBA a LL.M. jsou obecně uznávány po celém světě jako průkaz absolvovaného profesního vzdělání.

Mezinárodní certifikaci IES

Úspěšní absolventi získají mezinárodně uznávaný certifikát IES , který je vydáván již od roku 1997 a za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Poskytujeme největší nabídku manažerských programů v ČR. Aktuálně si můžete vybrat z více něž 30 specializací.

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Nad rámec svého oboru můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo Vaše zaměření. Zcela ZDARMA.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.