Kvalitní Firma

V roce 2017 jsme opět obhájili prestižní certifikát Kvalitní firma.

Již v roce 2012 jsme v náročném zákaznickém testu uspěli a získali prestižní certifikát Kvalitní firma s vynikající odezvou ze strany absolventů programů MBA, LLM a BBA. Během listopadu a prosince každý rok v letech 2012 – 2017 realizovala společnost APC podrobný telefonický výzkum spokojenosti našich absolventů. V průzkumu mohli absolventi studijních programů MBA, LLM a BBA a dalších ohodnotit kvalitu našich služeb jako ve škole známkou od 1 do 5, která je nejhorší.

Výsledky studie nás velice potěšily. V analýze spokojenosti zákazníků jsme byli hodnoceni jako velice kvalitní firma průměrnou známkou 1,1. Tento výsledek je pro nás signálem, že svou práci odvádíme dobře a děkujeme proto našim absolventům za důvěru i cennou zpětnou vazbu. 

Prozatím pokaždé jsme hodnocení obhájili a vždy s výbornými výsledky. Hodnocení za tento rok je pro naši školu opět výborné a Vy si je můžeme stáhnout zde.

Zpětná vazba a reference, které jsme takto získali, jednoznačně vypovídají, že naši absolventi jsou s institucí Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. velice spokojeni a studia, jakož i servis naší vzdělávací instituce hodnotí na výbornou. Studie se zúčastnily přes 60% jak bývalých, tak nynějších studentů studií MBA, BBA, LL.M. a dalších vzdělávacích programů, kteří nám poskytli osobní reference a doporučení. Velice si toho ocenění vážíme.

Značka KVALITNÍ FIRMA-OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY vznikla z důvodu snahy o zvyšování kvality firem podnikajících v České republice. Jedná se o funkční systém, který ověřuje kvalitu firem na reálných zákaznících. Do programu firmy APC se registrovalo přes 3000 společností a cca 125 se již úspěšně certifikovala.

Kompletní výsledky analýzy za rok 2016 tak potvrzují vysoký standard našich vzdělávacích služeb a jednotlivých profesních programů MBA, LL.M., BBA, DBA. MPA a MSc., a poskytují garanci výuky na té nejvyšší úrovni.

Přijďte ve středu 21. 4. 2021 od 15:00 do 18:00 hod.

na Jablonského 640/2, 170 00 Praha 7, 4 patro - 1 minuta od stanice metra Nádraží Holešovice

Poznáte moderní prostředí Ústavu práva a pravní vědy, setkáte se se zástupci jeho vedení a dozvíte se vše potřebné o studiu. Pro každého návštěvníka máme navíc připraven zajímavý bonus!

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.