Kvalitní Firma

V roce 2017 jsme opět obhájili prestižní certifikát Kvalitní firma.

Již v roce 2012 jsme v náročném zákaznickém testu uspěli a získali prestižní certifikát Kvalitní firma s vynikající odezvou ze strany absolventů programů MBA, LLM a BBA. Během listopadu a prosince každý rok v letech 2012 – 2017 realizovala společnost APC podrobný telefonický výzkum spokojenosti našich absolventů. V průzkumu mohli absolventi studijních programů MBA, LLM a BBA a dalších ohodnotit kvalitu našich služeb jako ve škole známkou od 1 do 5, která je nejhorší.

Výsledky studie nás velice potěšily. V analýze spokojenosti zákazníků jsme byli hodnoceni jako velice kvalitní firma průměrnou známkou 1,1. Tento výsledek je pro nás signálem, že svou práci odvádíme dobře a děkujeme proto našim absolventům za důvěru i cennou zpětnou vazbu. 

Prozatím pokaždé jsme hodnocení obhájili a vždy s výbornými výsledky. Hodnocení za tento rok je pro naši školu opět výborné a Vy si je můžeme stáhnout zde.

Zpětná vazba a reference, které jsme takto získali, jednoznačně vypovídají, že naši absolventi jsou s institucí Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. velice spokojeni a studia, jakož i servis naší vzdělávací instituce hodnotí na výbornou. Studie se zúčastnily přes 60% jak bývalých, tak nynějších studentů studií MBA, BBA, LL.M. a dalších vzdělávacích programů, kteří nám poskytli osobní reference a doporučení. Velice si toho ocenění vážíme.

Značka KVALITNÍ FIRMA-OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY vznikla z důvodu snahy o zvyšování kvality firem podnikajících v České republice. Jedná se o funkční systém, který ověřuje kvalitu firem na reálných zákaznících. Do programu firmy APC se registrovalo přes 3000 společností a cca 125 se již úspěšně certifikovala.

Kompletní výsledky analýzy za rok 2016 tak potvrzují vysoký standard našich vzdělávacích služeb a jednotlivých profesních programů MBA, LL.M., BBA, DBA. MPA a MSc., a poskytují garanci výuky na té nejvyšší úrovni.

Potkejte se s námi ve středu 26. 6. 2023

Vyplňte formulář a napište nám, kdy máte čas. 

Můžete si také domluvit Den otevřených dveří online prostřednictvím platformy Google Meet. (doba trvání videohovoru je přibližně 15-20 minut). Pro každého účastníka máme navíc připravený zajímavý bonus!

 

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy řadu dalších výhod. Jmenovitě například možnost navštěvovat odborné webináře v ceně školného, a to i po ukončení Vašeho studia, což je benefit, který žádná jiná manažerská škola svým studentům nenabízí.

Všechny benefity studenta

Vyberte si formu studia

Nabízíme interaktivní studium s živou a online výukou, jako druhou volbu 100% online studium, které můžete zahájit kdykoliv.

Semináře a webináře ZDARMA i po ukončení studia

Posluchači se mohou nad rámec výuky účastnit zdarma odborných seminářů a webinářů, a to i po ukončení studia.

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

Přes 80% našich absolventů potvrzuje, že po úspěšném absolvování manažerského studia MBA & LL.M získalo lepší pracovní uplatnění.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování profesního vzdělávacího programu MBA či LL.M. získáte lepší uplatnění i v rámci firemního prostředí.

Mezinárodně uznávaný titul MBA & LL.M.

Profesí programy MBA a LL.M. jsou obecně uznávány po celém světě jako průkaz absolvovaného profesního vzdělání.

Mezinárodní certifikaci IES

Úspěšní absolventi získají mezinárodně uznávaný certifikát IES , který je vydáván již od roku 1997 a za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Poskytujeme největší nabídku manažerských programů v ČR. Aktuálně si můžete vybrat z více něž 30 specializací.

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Nad rámec svého oboru můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo Vaše zaměření. Zcela ZDARMA.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.