O institutu UPPV

Ústav práva a právní vědy je česká právní a manažerská škola zaměřená na poskytování manažerského profesního vzdělávání v rámci vzdělávacích programů MBA, BBA, LLM., DBA, MPA a MSc.. Obsah výuky jednotlivých programů vychází z nejnovějších andragogických poznatků v oblasti vzdělávání dospělých a je plně přizpůsoben pro časově velmi zaneprázdněné účastníky. Kvalitu našich profesních vzdělávacích programů a celé instituce zaštiťují prestižní akreditace a členství v mezinárodních asociacích dohlížejících na kvalitu vzdělávání. Výuku jednotlivých programů potom zajišťují špičkoví lektoři na vysoké odborné úrovni, kteří vynikají svými dlouholetými zkušenostmi.

Přehrát video

Základní informace

Tradice již 15 let

98 % našich studentů nás doporučuje

Lektoři s praktickými zkušenostmi

Mezinárodní certifikace IES

Akreditace EADL

Největší výběr vzdělávacích programů v ČR

Délka studia od 12 do 14 měsíců

Více než 1567 absolventů

Jako první jsme v roce 2005 začali nabízet programy MBA zaměřené na právní disciplíny, jejichž studium probíhalo a probíhá výlučně v českém jazyce. K těmto právním specializacím (MBA Commercial Law) v průběhu roku 2010 přibylo nejprve MBA zaměřené na PR (MBA PR) a poté i MBA orientované na Řízení lidských zdrojů a personální management. V říjnu 2010 jsme pak otevřeli program MBA - Leadership a poté mnoho dalších specializací.

Ústav práva a právní vědy byl založen 21. května 2003 a od roku 2005 je akreditovanou vzdělávací institucí ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Akreditaci provádí Ministerstvo vnitra České republiky a je každé tři roky obnovována. Poslední proces jejího obnovení byl úspěšně završen v roce 2017.

Vedení školy

V čele Ústavu práva a právní vědy®, o.p.s. stojí správní rada, která je složena z 11 členů, jimiž jsou přední odborníci v oblasti práva a managementu. Výkonným orgánem UPPV je její statutární ředitel, na kvalitu výuky dohlíží předseda vědecké rady a zpětnou vazbu od studentů zajišťuje ombudsman.

Více informací

Lektorský tým

Lektorský tým Ústavu práva a právní vědy®, o.p.s. se skládá z kvalitních odborníků, z nichž se každý věnuje konkrétní oblasti daného vzdělávacího programu. Jedná se o špičkové profesionály s mnohaletou praxí, kteří působí ve velkých nadnárodních nebo tuzemských společnostech, a své zkušenosti a cenné znalosti předávají dále prostřednictvím výuky na univerzitách, vysokých školách a jiných vzdělávacích institucích.

Více informací

Akreditace a členství

Ústav práva a právní vědy, o.p.s. je akreditován institucí The International Association for Distance Learning (IADL), která zajišťuje kvalitu distančního a on-line profesního vzdělávání v celosvětovém měřítku. Ústav práva a právní vědy, o.p.s. je držitelem akreditace od roku 2011. Akreditace se každý rok přehodnocuje a v případě úspěchu akreditačního procesu prodlužuje o 1 rok.

Více informací

Naše publikace

Ústav práva a právní vědy, o.p.s. jako vědecká, manažerská a vzdělávací instituce má svoje vlastní nakladatelství a vydavatelství, s názvem Edice Právo a management, v němž vychází prestižní knižní tituly našich lektorů. Tyto tituly si můžete v knižní podobně zakoupit nebo objednat v síti českých knihkupectví s právní a manažerskou literaturou nebo přímo u nás.

Více informací

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.