Executive LL.D. Corporate Law and Business

Profesně vzdělávací program LL.D. (Doctor of Laws) je nejvyšším stupněm profesního vzdělání v oblasti práva. Studium programu LL.D. je určeno zejména absolventům profesních studií LL.M., MBA, a MSc. a dále pro absolventy magisterského vzdělání 2. stupně (Mgr. nebo Ing.) s právní praxí nebo s alespoň 3 letou praxí na manažerské pozici. Studium je vhodné jak pro specializované právní profese, jako jsou advokáti či firemní právníci, tak pro manažery na vyšších pozicích, kteří se v praxi setkávají s řešením právních otázek zejména v oblasti korporátního práva či s řešením obchodních případů. Studium LL.D. je vrcholem profesního manažerského vzdělávání v oblasti práva a managementu a jeho cílem je další rozvoj právních znalostí právníků a manažerů.

ID: LLD-01-11-485

Při přihlášení do 30. 9. 2021
  139.900 Kč      115.900 Kč

Přihlaste se již nyní a získejte speciální cenu! Akce platí pouze do 30. 9. 2021

Přehrát video

Přínosy programu

Studijní program LL.D. Executive Corporate Law je zaměřen na problematiku korporátního práva a jeho přímé návaznost na podnikání. Jeho výuka probíhá na naší škole od roku 2005 a je v České republice unikátní.

Titul LL.D. je udělován po úspěšné obhajobě závěrečné práce. Udělení titulu je velice prestižní záležitostí. Vedle titulu LL.D. získáte dále uznávaný mezinárodní certifikát IES (International Education Society)

Studium LL.D. vychází z modelu výuky na Universiry of Cambridge, který je odvozen z britského systému vysokoškolského vzdělávání a podporuje nezávislé myšlení studentů založené na teoretických znalostech, vyhledávání informací a logické argumentaci.

Studium je členěno do tří semestrů, po 4 tematických celcích, které vedou erudovaní odborníci z praxe. Studium je ukončeno obhajobou disertační práce, která by měla být originálním projektem studenta zaměřeným na řešení jím vybrané praktické otázky z oblasti práva nebo managementu.

V případě svého zájmu se budete moci účastnit výuky i z jiných programů (aniž by z toho plynuly další studijní povinnosti). V případě svého zájmu budete moci dále zdarma navštěvovat naše odborné semináře pro veřejnost.

Daňové zvýhodnění studia spočívá v tom, že Váš zaměstnavatel může studium uplatnit v základu daně z příjmu jako výdaje na odborný rozvoj zaměstnanců (§ 24 zákona č. 586/1992 Sb. o daních z příjmů). Pro zaměstnance se jedná o příjem, který je podle zákona v případě, že studium souvisí s podnikáním zaměstnavatele, osvobozen od daně z příjmu.

Chci nejlepší cenu

Školné

Hrazeno jednou splátkou

115 900 Kč

Akce

Online studium

107 900 Kč / Os.

Zobrazit všechny možnosti financování

Harmonogram studia

Poslechněte si, jak o programu hovoří jeho garant.

doc. JUDr. PhDr. Jiří Bílý, CSc.

Garant programu

Je předsedou správní rady Ústavu práva a právní vědy. Vystudoval na Univerzitě Karlově v Praze právo, historii, filosofii a klasickou filologii, na VŠE teorii ekonomického vzdělávání. Působil mj. jako vedoucí právník podnikového ředitelství, od roku 1990 jako univerzitní profesor. Kromě Ústavu práva a právní vědy vykonává lektorskou činnost na European Business School SE a je autorem řady monografií z oblasti práva a historie.

Detail garanta

Poznejte příběhy studentů, kteří zde studovali před vámi

Ceník školného

Hrazeno jednou splátkou

115 900 Kč

Přihlásit se

Hrazeno 2 splátkami

119 900 Kč

Přihlásit se
Akce

Studium ve dvou (Hrazeno ve 2 splátkách)

100 900 Kč

Přihlásit se

Studium ve třech (Hrazeno ve 2 splátkách)

100 900 Kč

Přihlásit se

Online studium

107 900 Kč

Přihlásit se

Školné je možno uhradit celkově až 4 splátkami. Za každou další splátku se cena studia navyšuje o 4.000 Kč.

K výše uvedeným cenám je účtován manipulační poplatek ve výši 3.000 Kč za administraci přihlášky. 

K cenám školného bude připočítána DPH v zákonné výši.

Školné je možno uhradit celkově až 4 splátkami. Za každou další splátku se cena studia navyšuje o 4.000 Kč. (Platí i pro online studium)

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.