LL.M. Arbitration Law (rozhodčí řízení)

Program Master of Laws ve specializaci LL.M. Mezinárodní a tuzemská arbitráž a mediace je unikátním profesním programem, který v ČR zcela jedinečný ve svém cíleném zaměření na praktickou výuku arbitrážního a mediačního práva. Sestava lektorského týmu, který tvoří autor komentáře k zákonu o rozhodčím řízení, Luděk Lisse, exministryni spravedlnosti paní Daniela Kovářová, která vyučuje mediaci, Petr Dobiáš, expert na mezinárodní arbitráže či Jan Hrabec, známý advokát a rozhodce, Vás srdečně zve k účasti v tomto jediněčně koncipovaném profesním programu, který Vám poskytne dokonalou orientaci ve světě arbitrážního práva a naučí Vás prakticky využívat jeho výhod při Vaší manažerské nebo podnikatelské činnosti. Součástí programu je i analýza aktuální rozhodovací praxe Nejvyššího a Ústavního soudu České republiky.

ID: LLM-02-07-491

Při přihlášení do 30. 6. 2023
od 79.900 Kč

Přihlaste se již nyní a získejte speciální cenu! Akce platí pouze do 30. 6. 2023

Přehrát video

Přínosy programu

Program Mezinárodní a tuzemská arbitráž a mediace pomůže firemním právníkům či advokátům, ale i podnikatelům, k využití výhod rozhodčího řízení v podnikání, ke zpracování a používání platných rozhodčích doložek ve smlouvách, k účinné procesní obraně proti nezákonně vedenému rozhodčímu řízení, jakož i k účinnému používání mediačních metod v praxi vedoucím ke smírnému vyřešení sporu

Získáte dokonalý a aktuální přehled o právní úpravě a o rozhodovací praxi českých i zahraničních soudů v oblasti arbitráží a mediace. Pochopíte, kam jdou trendy rozhodování sporů v dnešní době a proč volit pro řešení Vašich sporů/sporů Vaší firmy s obchodními partnery právě arbitráž

Naučíte se implementovat rozhodčí doložky do obchodních smluv a do všeobecných smluvních podmínek a jak uzavírat mediační dohodu. Jako statutární orgány či majitelé firem či manažeři se naučíte, proč je pro Vás/Vaši firmu rozhodčí řízení/arbitráž a mediace výhodné a jaké jsou s těmito instituty spojeny výhody či rizika

Pomůžeme Vám v rámci praktické výuky nastavit splátkový kalendář s Vašimi dlužníky a určit vhodného rozhodce/arbitra, který je odborníkem ve věcech odpovídající předmětu Vaší podnikatelské činnosti

Studium trvá 1 rok a probíhá v českém jazyce. Výuka probíhá v našich prostorách v Praze 7 - Holešovicích s výbornou dopravní dostupností. Seminární práce i disertační práci lze zpracovat v českém jazyce nebo v jazyce slovenském či anglickém.

Limitovaný počet posluchačů. Z důvodu zajištění co nejvyšší interakce a výměny názorů, přístupů a stanovisek, jakož i řešení a diskusi nad prezentovanými case study může být v jedné studijní skupině maximální počet 8 studentů.

Literatura. Obdržíte přístup do unikátního knižního systému BOOKPORT, který obsahuje odborné manažerské tituly z nakladatelství GRADA Publishing, a dále přístup do právního systému CODEXIS, který obsahuje odborné tituly z oblasti práva. Jejich 100% a neomezené využití je zahrnuto v ceně studia.

Odborné webináře nad rámec studia i po jeho ukončení. Posluchači se mohou nad rámec výuky účastnit v ceně školného odborných webinářů, a to i po ukončení studia.

Můžete studovat i ONLINE. Výhodou studia formou online je časová flexibilita, tj. možnost zahájit studium ihned a uzpůsobit si ho vlastním časovým možnostem. Díky e-learningovému systému Studentské sekce má každý posluchač možnost studovat odkudkoliv a zvolit si konkrétní termíny odevzdávání seminárních prací, které mu vyhovují.

Výhodou studia je možnost navštěvovat výuku ze všech 40 předmětů. Každý semestr si můžete zvolit jeden ze široké nabídky volitelných předmětů dle vlastních profesních preferencí. Výhodou studia je možnost navštěvovat výuku také z odborných předmětů, které se vyučují mimo Váš program, a v ceně školného si tak rozšířit znalosti z mnoha dalších oborů.

Mezinárodně uznávaný titul LL.M., úspěšný absolvent získá prestižní mezinárodní titul LL.M., absolventi studia tak získávají náskok před ostatními odborníky v jejich oboru. 

Mezinárodně uznávaný certifikát IES. Vzdělávací program je pořádán společně s European Business School SE a vedle diplomu o udělení mezinárodně uznávaného titulu LL.M. obdrží úspěšní absolventi dále mezinárodně uznávaný certifikát IES (International Education Society).

Chci nejlepší cenu

Školné

Hrazeno jednou splátkou

85 900 Kč

Akce

Online studium

79 900 Kč / Os.

Zobrazit všechny možnosti financování

Harmonogram studia

Poslechněte si, jak o programu hovoří jeho garant.

JUDr. Daniela Kovářová

Garant programu

Vystudovala PF Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Brně (nyní Masarykova univerzita), kde získala titul doktorky práv. Po složení advokátních zkoušek vykonávala advokátní praxi zaměřenou na smluvní agendu, rodinné právo a obhajobu v trestních věcech. Během své bohaté právní praxe vykonávala též funkci ředitelky Justiční akademie či ministryně spravedlnosti ČR. Je prezidentkou Unie rodinných advokátů a členkou správní rady Ústavu práva a právní vědy, o.p.s.

Detail garanta

Poznejte příběhy studentů, kteří zde studovali před vámi

LL.M.

JUDr. Hynek Pečínka, LL.M.

LL.M.

JUDr. Milan Cigánek, LL.M.

Rada pro veřejný dohled nad auditem – zahraničně právní oddělení Absolvent programu LLM Public Law
LLM

Ing. Zdeněk Blažek, MBA

Manager marketingu Dřevojasu, v. d, tradičního českého výrobce koupelnového nábytku
LL.M.

JUDr. Milan Chaloupka, MBA, LL.M.

Uroderma s.r.o. - právník / ředitel
LL.M.

JUDr. Zdeněk Křítek, LL.M.

LL.M.

Mgr. Bc. Jiří Vodička

OSVČ
LL.M.

Mgr. Adam Kasanický, LL.M.

Ceník školného

Hrazeno jednou splátkou

85 900 Kč

Přihlásit se

Hrazeno 2 splátkami

89 900 Kč

Přihlásit se

Studium ve dvou (Hrazeno ve 2 splátkách)

80 900 Kč

Přihlásit se

Studium ve třech (Hrazeno ve 2 splátkách)

78 900 Kč

Přihlásit se

Online studium

79 900 Kč

Přihlásit se

Školné je možno uhradit celkově až 4 splátkami. Za každou další splátku se cena studia navyšuje o 4.000 Kč.

K výše uvedeným cenám je účtován manipulační poplatek ve výši 3.000 Kč za administraci přihlášky. 

K cenám školného bude připočítána DPH v zákonné výši.

Školné je možno uhradit celkově až 4 splátkami. Za každou další splátku se cena studia navyšuje o 4.000 Kč. (Platí i pro online studium)

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.