Webináře

Milé kolegyně a kolegové, vážení přátelé, všichni příznivci managementu a práva! Slovo pandemie již zaznělo tolikrát, že se nám jej příčí používat, každopádně nelze jinak a s odvoláním na tento objektivně existující stav musíme i my přejít do světa online. Naše oblíbené Semináře se proto mění na Webináře a Vaši osobní účast na nich proto střídá jejich sledování z práce či z domova. Prohlédněte si seznam Webinářů, které jsme pro Vás připravili na nejbližší období a přihlaste se online.

Proběhlé semináře

Archiv seminářů

(Webinář) - Právní otazníky kolem dovolené 2021

Účelem webináře je vysvětlit zásadní změny v právní úpravě dovolené po novele zákoníku práce od 1. ledna 2021. Na webináři budou řešeny praktické příklady,včetně dotazů účastníků.Na webináři se účastníci seznámí s hlavními změnami, které platí v dovolené od roku 2021. Zejména se jedná o výhodnější úpravu dovolené vybíranou po dnech,, o nové možnosti při převádění dovolené k jinému zaměstnavateli, změny v podmínkách vzniku nároku na dovolenou apod. Nové právní úpravy budou vysvětleny na modelových příkladech.

JUDr. Ladislav Jouza

Vystudoval PF UK v Praze. Působí jako advokát, rozhodce, člen České advokátní komory, lektor a člen správní rady Ústavu práva a právní vědy, a lektor European Business School SE. Je autorem řady odborných článků zejména z oblasti pracovního práva, je poradcem MPSV pro otázky legislativy v oblasti pracovního práva. Patří mezi nestory českého pracovního práva a nejpopulárnější lektory v této oblasti.

ONLINE WEBINÁŘ
27.05.2021
17:30 - 20:00
Zoom
2 100 Kč
Více informací a přihláška

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.

most popular rolex swiss replica watches for cheap sale.