Webináře

Milé kolegyně a kolegové, vážení přátelé, všichni příznivci managementu a práva, jako obecně prospěšná společnost nabízíme svým studentům a absolventům kvalitní webináře zdarma, a rozhodli jsme se je nabízet i Vám. Konají se až na výjimky vždy ve čtvrtek od 18 do 20 hodin, aby co nejméně narušovaly Váš osobní time management a mohli jste si je po práci zaslouženě užít z pohodlí Vašeho domova. Prohlédněte si seznam našich webinářů, které jsme pro Vás připravili na nejbližší období a přihlaste se online. Těšíme se na Vaši účast a na diskusi o praktických tématech či výzvách z Vašeho businessu.

Proběhlé semináře

Archiv seminářů

Webinář: Marketing politických stran v parlamentních volbách 2021

O výsledku voleb rozhoduje do značné míry volební kampaň. Tu tvoří specialisté na politický marketing a PR. Veřejnosti neznámí lidé vytváří strategie a sdělení, jejichž úspěch rozhoduje o budoucnosti nás všech. Politický program k vítězství ve volbách nikdy nestačil a v dnešním digitálním nestačí již vůbec. Politický program se prodává jako komerční zboží zabalené v hezkém obalu, reprezentují jej osobnosti v pěkných oblecích a s rozesmátými tvářemi. Součástí politického marketingu je však také negativní reklama, kdy se na sociálních sítích předhánějí týmy jednotlivých stran v tom, kdo nakliká více negativních článků o jejich soupeři.

JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M.

Vystudoval PF UK v Praze. Je ředitelem Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. Působí již 20 let jako lektor obchodního práva a rozhodčího řízení, je uznávaným advokátem, vykonává též právní praxi rozhodce. Je doktrinárně činný a je autorem více 150 oborných článků a několika monografií. Kromě Ústavu práva a právní vědy vykonává lektorskou činnost na European Business School SE. Je členem České advokátní komory, The Internatioabl Bar Assotiation a Stálé konference českého práva.

WEBINÁŘ
14.10.2021
18:00 - 20:00
Jablonského 640/2, 170 00 Praha 7 - Holešovice
2 590 Kč
Více informací a přihláška

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.