Semináře

Prohlédněte si seznam seminářů, které pro Vás připravujeme a přihlašte se online.

Proběhlé semináře

Archiv seminářů

Jak řešit konflikty v rodině či v partnerství?

Cílem semináře je představení základních právních nástrojů pro řešení sporů v rodině včetně manželských a partnerských problémů, rozvodu manželství dohodou či spornou cestou, sporů o děti, o majetek a řešení domácího násilí. Současně budou jednotlivé nástroje vyhodnoceny z hlediska efektivity a naznačeny další mimosoudní formy řešení sporů

JUDr. Daniela Kovářová

Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Brně (nyní Masarykova univerzita), kde získala titul doktorky práv. Po složení advokátních zkoušek otevřela v Plzni advokátní praxi zaměřenou na smluvní agendu, rodinné právo a obhajobu v trestních věcech.

oblíbené
15.08.2019
09:00 - 12:30
Jablonského 640/2, 170 00 Praha 7
1 200 Kč
Více informací a přihláška

Tipy pro efektivní marketing na sociálních sítích

Sociální sítě využívá dnes prakticky veškerá ekonomicky aktivní část populace obyvatel ČR a tráví na nich stále více hodin každý den po celý rok… Naučte se včas zviditelnit svou firmu a značku a své podnikání! Dostanete konkrétní tipy, jak zaujmout a budovat si dobré jméno na sociálních sítích – poznáte nejnovější trendy.

Zjistíte, jak skutečně využít potenciál sociálních sítí a vytvářet komunitu věrných zákazníků.

 

Vít Baloušek

Na ÚPPV a EBS vyučuje předměty se zaměřením na marketingovou komunikaci, PR a tvorbu značky – brand management.

Novinka
26.09.2019
09:00 - 12:30
jablonského 640/2, 170 00 Praha 7
1 200 Kč
Více informací a přihláška

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.