Webináře

Milé kolegyně a kolegové, vážení přátelé, všichni příznivci managementu a práva, jako obecně prospěšná společnost nabízíme svým studentům a absolventům kvalitní webináře zdarma, a rozhodli jsme se je nabízet i Vám. Konají se až na výjimky vždy ve čtvrtek od 18 do 20 hodin, aby co nejméně narušovaly Váš osobní time management a mohli jste si je po práci zaslouženě užít z pohodlí Vašeho domova. Prohlédněte si seznam našich webinářů, které jsme pro Vás připravili na nejbližší období a přihlaste se online. Těšíme se na Vaši účast a na diskusi o praktických tématech či výzvách z Vašeho businessu.

Proběhlé semináře

Archiv seminářů

(Webinář) - Lifestyle manažerů – návrat do formy v postkovidové době

Lifestyle manažerů neboli zdravý životní styl je velmi důležitý, protože ovlivňuje nejen zdravotní stav, ale také psychickou pohodu a celkovou výkonost manažera. Špatný životní styl manažerů může způsobit značné ztráty v sociální, výrobní i ekonomické oblasti, jeho pozitivní změna v zájmu zdraví a celkové pohody může naopak posílit jeho prosperitu. Je si však potřeba uvědomit, že stanovení optimálního rozsahu změn životního stylu pro daný typ manažera je vždy relativní (nevyjádřitelný v absolutních hodnotách) a závisí především na výchozím stavu jedince, proto doporučení nastavujeme individuálně a komplexně. V uplynulém i letošním roce byl životní styl nejen manažerů výrazně ovlivněn omezením sportovních aktivit v období vládních omezení.

Doc. MUDr. Dalibor Pastucha, Ph.D., MBA

Vystudoval LF UP Olomouc (2000) a postgraduálního studia na Ústavu preventivního lékařství LF UP v Olomouci (2008). Získal atestaci z pediatrie (2002) a tělovýchovného lékařství (2005). Je autorem řady domácích i zahraničních odborných publikací a několika monografií. S Ústavem práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE spolupracuje od roku 2020 jako lektor v programu MBA Management ve zdravotnictví.

12.08.2021
18:00 - 20:00
Zoom
2 590 Kč
Více informací a přihláška

(Webinář) - Decision making

Rozhodování je jednou z nejdůležitějších činností manažera. Můžete být nejlepší expert v oboru, bez schopnosti přijmout odpovědnost a riziko spojené s rozhodováním…… zůstanete jen expertem a jako manažer selžete. V tomto webináři probereme různé modely a aspekty rozhodovacího procesu, prodiskutujeme bariéry rozhodování a jak je překonat a pomocí modelu 4 Level Thinking si probereme příklady rozhodovacích dilemat.

Ing. Miroslav Focht, MBA

Přes 30 let působil v mezinárodním businessu jako CEO, President EMEA (Europe, Middle East & Africa a člen globálního představenstev IMI plc.. Titul MBA získal na Sheffield Hallam University  Je expertem v oblasti Leadershipu, řízení firem, strategie, obchodu. Lektoruje na Ústavu práva a právní vědy a European Business School, kde je garantem programu MBA Management obchodu programu MSc Management a Leadership.

19.08.2021
18:00 - 20:00
Zoom
2 590 Kč
Více informací a přihláška

(Webinář) - Organizace školy a pedagogického procesu ve znamení přípravy na re/konkurz

Cílem vzdělávacího semináře je obecně seznámit účastníky s oblastí řízení škol a školských zařízení se zaměřením na re/konkurzní řízení pro ty, kteří se chystají vykonávat manažerskou funkci ředitele školy, případně je čeká re/konkurzní řízení vyhlášené zřizovatelem školy či školského zařízení. Účastníci si osvojí základní právní legislativu, která je potřebná nejen ve funkci ředitele, ale právě pro konkurzní řízení. Seznámí se se základní pedagogickou dokumentací, kterou upravuje legislativa, s funkcí ředitele jako manažera, ekonoma, zaměstnavatele, zaměstnance, prostředníka a kouče.

PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MPA, MBA, MSc., Ing.Paed.IGIP

Je uznávaným odborníkem v oblasti managementu ve školství. Od roku 2002 aktivně působí ve školství, od roku 2015 v ředitelské funkci. Působí jako lektor a garant kvalifikačních studií na MŠMT a lektor a garant profesního programu MBA pro ředitele škol a školských zařízení už od jeho vzniku v Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. Od roku 2016 také autorizovaný lektor pro oblast společného vzdělávání.

26.08.2021
18:00 - 20:00
Zoom
2 590 Kč
Více informací a přihláška

Jak efektivně řídit teamy na dálku v psychicky vypjaté době?

Pandemie COVID19 vnesla do našich životů velký zmatek. Zejména na poli pracovním, kdy jsme byli nuceni ze dne na den přejít do virtuálního prostoru a vykonávat veškerou práci ON-LINE. To s sebou přineslo extrémní psychickou zátěž, nové formy komunikace, ale také obrovské nároky na sebedisciplínu a důslednost. V rámci webináře si položíme základní otázku: Jak vést lidi na dálku a přitom se z toho nezbláznit?

Mgr. Soňa Uhrová

Má pedagogické vzdělání, se zaměřením na český jazyk a psychologii komunikace, průběžně doplněné studiem psychoterapie, NLP a řady odborných výcviků v koučování. Působí jako lektorka a trenérka komunikačních dovedností. Jako Business Coach se věnuje řízení teamů, osobnímu růstu a motivaci zaměstnanců. Od roku 2016 působí jako lektorka Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, kde je garantkou profesního programu MBA Psychologie managementu.

26.08.2021
18:00 - 20:00
Zoom
2 590 Kč
Více informací a přihláška

(Webinář) - Kreativní komunikace a kultura mluveného projevu

Webinář Kreativní komunikace a kultura mluveného projevu posluchačům pomůže, jak zaujmout a přesvědčit posluchače kvalitou svého projevu. V konkrétních cvičeních si účastníci webináře přímo vyzkouší: jak se správně rozmluvit, uvolňovací a dechová cvičení, cvičení určená pro nácvik správné výslovnosti a přesné artikulace. Důraz bude kladen na praktický trénink precizní intonace manažerských projevů.

Ing. Zdeněk Eška, MBA

Má více než 15 letou praxi v natáčení televizních pořadů, v oblasti scénaristiky a profesionálního vystupování pře kamerou. Na Ústavu práva a právní vědy o.p.s.  a na European Business School SE působí jako garant programu MBA Kreativní komunikace pro manažery. Zároveň zde působí jako lektor předmětů Kultura mluveného projevu, Nácvik správného manažerského projevu před zaměstnanci/podřízenými, Prezentační dovednosti manažera a Práce ve studiu, trénink manažerského vystupování na mikrofon a před kamerou.

30.08.2021
18:00 - 20:00
Zoom
2 590 Kč
Více informací a přihláška

(Webinář) - Přemýšlíte nad možnostmi daňové optimalizace Vašeho podnikání?

Legální optimalizace nemůže být založena na tom, že si určité státy nepředávají informace o daňových rezidentech, anebo o ukládání finančních zdrojů do zahraniční banky, o které se předpokládá, že uchová bankovní tajemství a informace o tom, že jsou v ní uloženy peníze, neposkytne. Takový postup je sice v praxi stále ještě dost častý, ale spíše než daňová optimalizace, jej lze označit za typické příklady vyhýbání se placení daní, které je ve většině států světa nelegální a které Vašemu businessu rozhodně nepomůže.

Ing. Bc. Ludmila Klimešová, MBA

Je uznávanou expertkou v oblasti daní fyzických a právnických osob. Působí jako ředitelka daňové správy ve veřejném sektoru, působila též mnoho let jako oborná konzultantka v oblasti daní pro řadu národních i nadnárodních společností. Je daňovým specialistou s hlavním zaměřením na daň z příjmů právnických osob a mezinárodní zdaňování. Od roku 2012 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE, kde vyučuje předmět Daňová optimalizace.

16.09.2021
18:00 - 20:00
Zoom
2 590 Kč
Více informací a přihláška

(Webinář) - Etická dilemata dnešního businesu

Etika a integrita businesu je čím dál tím větší téma v dnešním businesu. A není to jen díky legislativním normám, které zejména v rozvinutém světě etické normy stanovuje. Etika a integrita přispívá k budování brandu a pomáhá ke zvyšování reputace včetně atraktivity pro zaměstnance. V tomto webináři si probereme, co to integrita a etika vlastně je, jejich implikace na chování leadera a firmy a budeme diskutovat příklady etických dilemat dnešního businesu.

Ing. Miroslav Focht, MBA

Přes 30 let působil v mezinárodním businessu jako CEO, President EMEA (Europe, Middle East & Africa a člen globálního představenstev IMI plc.. Titul MBA získal na Sheffield Hallam University  Je expertem v oblasti Leadershipu, řízení firem, strategie, obchodu. Lektoruje na Ústavu práva a právní vědy a European Business School, kde je garantem programu MBA Management obchodu programu MSc Management a Leadership.

30.09.2021
18:00 - 20:00
Zoom
2 590 Kč
Více informací a přihláška

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.

most popular rolex swiss replica watches for cheap sale.