Den otevřených dveří

Přijďte na nezávaznou schůzku, na které Vám nabídneme dobrou kávu, představíme výukové zázemí Ústavu práva a právní vědy a řekneme vše o studiu MBA i dalších manažerských programů. Na setkání Vás osobně zvou zástupci vedení školy.

Přehrát video
MBA

Na co se můžete těšit?

  • Přivítáme Vás v moderních prostorách Ústavu práva a právní vědy.
  • Nabídneme Vám dobrou kávu a malé občerstvení.
  • Setkáte se zástupci vedení školy, kteří se Vám budou individuálně věnovat.
  • Nezávazně Vám sdělíme vše o studiu MBA i dalších manažerských programů.
  • Zodpovíme veškeré Vaše dotazy týkající se studia a možností jeho financování.
  • Dostanete od nás materiály týkající se studia a jeho podmínek, které si budete moci odnést a v klidu se rozhodnout.

Pro každého návštěvníka máme navíc připraven atraktivní bonus.

Jak si sjednat osobní schůzku?

V termínu Dne otevřených dveří si můžete rezervovat konkrétní čas mezi 10 a 17 hodinou - pošlete nám vzkaz a vyplňte nezávaznou přihlášku dole na stránce.

Nehodí se Vám termín, ale chtěli byste nás osobně poznat před tím, než se rozhodnete? Žádný problém, pokud se Dne otevřených dveří nemůžete zúčastnit, sjednejte si osobní schůzku na naší bezplatné lince 800 208 008 nebo přímo u manažerky studia Mgr. Veroniky Sabolové:

Kdy a kde se den otevřených dveří koná

středa 25. 11. 2020
15:00 - 18:00
Jablonského 640/2, 170 00 Praha 7 Holešovice
Upozornit mě do messengeru

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Přihláška na den otevřených dveří

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.