MBA Psychologie managementu

Program MBA Psychologie managementu Vás naučí jak uplatňovat postmoderní psychologické postupy v manažerské praxi a při sebeutváření manažerské role, a posílí Vaše konstruktivní vyjednávací a poziční schopnosti. Zahrnuje aktuální poznatky z oblasti vedení a řízení lidí, neverbální komunikace, jakož i aktuální trendy v oblasti koučinku. Součástí je rovněž tematické setkání, kde si prohloubíte manažerské znalosti z oblasti personálního řízení a řešení konfliktů. Věnuje se též oblastem sebeřízení, time-managementu či osobní prezentace (self-branding) začínajících i úspěšných manažerů. Program MBA Psychologie managementu je vhodný zejména pro manažery a specialisty, kteří aspirují na pozice ve vedení firem nebo státních úřadů, a je velice oblíbený u manažerů a zájemců napříč všemi obory, kteří se chtějí dále sebezdokonalovat a umět využívat psychologické postupy při jednání a komunikaci v osobním životě i v rámci své profesní kariéry. Těší se Vás tým našich profesionálních lektorů. Začněte studovat i Vy.

ID: MBA-14-08-507

Při přihlášení do 30. 6. 2023
od 79.900 Kč

Přihlaste se již nyní a získejte speciální cenu! Akce platí pouze do 30. 6. 2023

Přehrát video

Přínosy programu

Získáte od profesionálních lektorů praktické znalosti a naučíte se využívat efektivní psychologické postupy v manažerské praxi. Naučíme Vás řídit Vaše emoce a vnitřní procesy, regulovat cizí emoce a rozpoznat a účinně se chránit před rizikovými faktory manažerské pozice.

Naučíte se využívat psychologické procesy v oblasti manažerského vyjednávání v rámci obchodní či právní kontraktace, nastavovat procesy uvnitř firmy a prezentovat Vaše produkty navenek, chovat se takticky při složitých obchodních jednáních o ceně a další procesy, bez kterých se žádný úspěšný manažer neobejde.

Budete sdílet široké know how našich profesionálních lektorů z jejich firemní, manažerské i klinické praxe. Těší se na Vás tým našich nejlepších lektorů na čele s garantkou programu Pavlínou Horáčkovou, která má letité zkušenosti z oblasti aplikované psychologie.

Naučíte se využívat psychologické procesy v oblasti manažerského vyjednávání v rámci obchodní či právní kontraktace, nastavovat procesy uvnitř firmy a prezentovat Vaše produkty navenek, chovat se takticky při složitých obchodních jednáních o ceně a další procesy, be kterých se žádný úspěšný manažer neobejde.

Studium trvá 1 rok a probíhá v českém jazyce. Výuka probíhá v našich prostorách v Praze 7 - Holešovicích s výbornou dopravní dostupností. Seminární práce i disertační práci lze zpracovat v českém jazyce nebo v jazyce slovenském či anglickém.

Moderní Studentská sekce Vám usnadní průběh studia a dostupnost informací. Získáte přístup ke studijním materiálům, výukovým podkladům a výukovým videím, harmonogramům tematických setkání s lektory a jejich sylabům a PPT-prezentacím. Prostřednictvím Studentské sekce odevzdávají studenti seminární práce a získávají studijní materiály.

Literatura. Obdržíte přístup do unikátního knižního systému BOOKPORT, který obsahuje odborné manažerské tituly z nakladatelství GRADA Publishing, a dále přístup do právního systému CODEXIS, který obsahuje odborné tituly z oblasti práva. Jejich 100% a neomezené využití je zahrnuto v ceně studia.

Můžete studovat i ONLINE. Výhodou studia formou online je časová flexibilita, tj. možnost zahájit studium ihned a uzpůsobit si ho vlastním časovým možnostem. Díky e-learningovému systému Studentské sekce má každý posluchač možnost studovat odkudkoliv a zvolit si konkrétní termíny odevzdávání seminárních prací, které mu vyhovují.

Výhodou studia je možnost navštěvovat výuku ze všech 40 předmětů. Každý semestr si můžete zvolit jeden ze široké nabídky volitelných předmětů dle vlastních profesních preferencí. Výhodou studia je možnost navštěvovat výuku také z odborných předmětů, které se vyučují mimo Váš program, a v ceně školného si tak rozšířit znalosti z mnoha dalších oborů.

Mezinárodně uznávaný titul MBA. Úspěšný absolvent získá prestižní mezinárodní titul MBA. Absolventi studia MBA tak získávají náskok před ostatními odborníky.

Mezinárodně uznávaný certifikát IES. Vzdělávací program je pořádán společně s European Business School SE a vedle diplomu o udělení mezinárodně uznávaného titulu MBA obdrží úspěšní absolventi dále mezinárodně uznávaný certifikát IES (International Education Society).

Chci nejlepší cenu

Školné

Hrazeno jednou splátkou

85 900 Kč

Akce

Online studium

79 900 Kč / Os.

Zobrazit všechny možnosti financování

Harmonogram studia

Poslechněte si, jak o programu hovoří jeho garant.

Mgr. Pavlína Horáčková, MBA

Garant programu

Mám svou soukromou poradnu, kde působím 5 let jako psychoterapeut, přednášela jsem 7 let na VŠTVS Palestra, což pro mě byla velká zkušenost a práce s publikem a interaktivní přednášky nás oboustranně nabíjely. Působím také jako certifikovaný kouč NLP. Lektorsky pak působím na Ústavu práva a právní vědy a European Business School v rámci programu MBA Psychologie managementu a snažím se svým posluchačům přiblížit psychologii managementu a učit se držet emoce pod kontrolou. Učím manažery vždy být v interakci vítěz a nikoliv poražený.

Detail garanta

Poznejte příběhy studentů, kteří zde studovali před vámi

MBA

Ing. Martin Němeček, MBA

Předseda představenstva Realitní společnosti České spořitelny, a.s.
MBA

Jan Řežábek, MBA

OSVČ, oblastní obchodní ředitel a vedoucí prodeje
MBA

JUDr. Pavlína Tautrman Atanasovská, MBA

Ministerstvo vnitra ČR - sekce pro státní službu
MBA

Ing. Věra Galuszková, MBA

MBA

RNDr. Mgr. Adéla Marschallová Rumlerová, MBA

Ředitelka ZŠ a MŠ
MBA

Ing. Michaela Nováková, MBA

4educo s.r.o., pozice: jednatelka, projektová manažerka, koučka
MBA

Ing. Daniel Pražan, MBA

Ředitel Agentury severní Morava ve spol. Kooperativa

Ceník školného

Hrazeno jednou splátkou

85 900 Kč

Přihlásit se

Hrazeno 2 splátkami

89 899 Kč

Přihlásit se

Studium ve dvou (Hrazeno ve 2 splátkách)

80 900 Kč

Přihlásit se

Studium ve třech (Hrazeno ve 2 splátkách)

78 900 Kč

Přihlásit se

Online studium

79 900 Kč

Přihlásit se

Školné je možno uhradit celkově až 4 splátkami. Za každou další splátku se cena studia navyšuje o 4.000 Kč.

K výše uvedeným cenám je účtován manipulační poplatek ve výši 3.000 Kč za administraci přihlášky. 

K cenám školného bude připočítána DPH v zákonné výši.

Školné je možno uhradit celkově až 4 splátkami. Za každou další splátku se cena studia navyšuje o 4.000 Kč. (Platí i pro online studium)

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.