MBA Kreativní komunikace pro manažery

Vzdělávací program MBA Kreativní komunikace pro manažery nabízí zájemcům profesionálně strukturovaný komplex předmětů z oblasti komunikace, moderní rétoriky, umění vyjednávat a přesvědčit v obtížných situacích. Program je zaměřen na praktický nácvik projevů na veřejnosti, před kolegy nebo podřízenými. Absolvent programu se zdokonalí v komunikačních dovednostech. Primární cílovou skupinou MBA programu Kreativní komunikace pro manažery jsou současní či budoucí manažeři, vedoucí oddělení a ředitelé, kteří mají v popisu své práce také projevy před kolegy na poradách či na velkých setkáních před zaměstnanci společnosti. Studenti tohoto MBA programu si při studiu prohloubí své dosavadní znalosti a navážou nové profesní kontakty.

ID: MBA-17-20-495

 

Při přihlášení do 15. 11. 2022
od 88.900 Kč

Přihlaste se již nyní a získejte speciální cenu! Akce platí pouze do 15. 11. 2022

Přehrát video

Přínosy programu

Vzdělávací program MBA Kreativní komunikace pro manažery nabízí zájemcům profesionálně strukturovaný komplex předmětů z oblasti komunikace, moderní rétoriky, umění vyjednávat a přesvědčit v obtížných situacích.

Program je zaměřen na praktický nácvik projevů na veřejnosti, před kolegy nebo podřízenými. Absolvent programu se zdokonalí v komunikačních dovednostech.

Primární cílovou skupinou programu jsou současní či budoucí manažeři, vedoucí oddělení a ředitelé, kteří mají v popisu své práce také projevy před kolegy na poradách či na velkých setkáních před zaměstnanci společnosti.

Studenti tohoto MBA programu si při studiu prohloubí své dosavadní znalosti a navážou nové profesní kontakty.

Obsahová struktura programu je vedle kreativní komunikace vhodně doplněna o předměty nezbytné pro pochopení bazálních vazeb managementu, mezi něž patří Komunikační dovednosti manažera, Koučink pro manažery, Neverbální komunikace či Osobní prezentace.

Specializace je prakticky zaměřena na předměty Kultura mluveného projevu, Rétorika či praktická dílna správného nácviku manažerského projevu před zaměstnanci.

Důraz je kladen na nácvik správné artikulace a na preciznost vyslovování. Výuka je koncipována jako interaktivní/nácviková s praktickými cvičeními, při které se zdokonalíte v projevu na mikrofon a před kamerou.

Každý semestr si můžete zvolit jeden ze široké nabídky volitelných předmětů dle vlastních profesních preferencí a navštěvovat předměty z jiných programů v ceně školného.

Uvědomíte si, že umění vyjednávání a přesvědčování je v síle, tónu hlasu a dalších rétorických dovednostech, které Vás naučí garant programu s mnohaletou praxí ve veřejnoprávních i soukromých médiích Zdeněk Eška a jeho kolegové.

Získáte prestižní titul MBA a dále také uznávaný mezinárodní certifikát IES (International Education Society), který osvědčuje mezinárodní platnost užívaného profesního titulu.

Chci nejlepší cenu

Školné

Hrazeno jednou splátkou

94 900 Kč

Akce

Online studium

88 900 Kč / Os.

Zobrazit všechny možnosti financování

Harmonogram studia

Poslechněte si, jak o programu hovoří jeho garant.

Ing. Zdeněk Eška, MBA

Garant programu

Má více než 15 letou praxi v natáčení televizních pořadů, v oblasti scénaristiky a profesionálního vystupování pře kamerou. Na Ústavu práva a právní vědy o.p.s.  a na European Business School SE působí jako garant programu MBA Kreativní komunikace pro manažery. Zároveň zde působí jako lektor předmětů Kultura mluveného projevu, Nácvik správného manažerského projevu před zaměstnanci/podřízenými, Prezentační dovednosti manažera a Práce ve studiu, trénink manažerského vystupování na mikrofon a před kamerou.

Detail garanta

Poznejte příběhy studentů, kteří zde studovali před vámi

MBA

Prof. MUDr. Jozef Rosina, PhD., MBA

Proděkan Fakulty biomedicínského inženýrství Českého vysokého učení technického. Vedoucí Ústavu lékařské biofyziky a lékařské informatiky 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.
MBA

Bc. Karel Dyntar, MBA

Vrátil jsem se do školy zhruba tak po 20 ti letech, do intenzivní školy.
MBA

Mgr. Marek Pabjan, MBA

V mé práci ředitele školy se pořád něco mění. Školám se stále přidávají nové povinnosti, které většinou nesouvisí s naší původní profesí, a proto je nezbytné se neustále vzdělávat. Jakožto absolvent Pedagogické fakulty Ostravské univerzity včetně následného funkčního studia na již zmiňované fakultě - a dlouhé řady různých seminářů a školení - jsem po letech řídící praxe usoudil, že je čas na systematické studium, z něhož získám aktuální poznatky užitečné pro svou práci.
MBA

Bc. Dana Damiani, MBA, ACC

Majiteľka spoločnosti Soul and life coach . Absolvetka vzdelanie MBA v odbore Riadenie ľudských zdrojov a personálny manažment
MBA

MUDr. Emil Charvát, MBA

Lékař a jednatel zdravotnického zařízení Rehabilitace Broumovská
MBA

Doc. PhDr. Miroslava Kyasová, Ph.D., MBA

Lékařská fakulta Masarykovy univerzity - vedoucí Katedry ošetřovatelství absolvent MBA Řízení lidských zdrojů a personální management
MBA

Bc. Aleksandra Šaponja, MBA

PRAGA Strašnice a.s. - Provozní a HR manažer

Ceník školného

Hrazeno jednou splátkou

94 900 Kč

Přihlásit se

Hrazeno 2 splátkami

98 900 Kč

Přihlásit se

Studium ve dvou (Hrazeno ve 2 splátkách)

89 900 Kč

Přihlásit se

Studium ve třech (Hrazeno ve 2 splátkách)

84 900 Kč

Přihlásit se

Online studium

88 900 Kč

Přihlásit se

Školné je možno uhradit celkově až 4 splátkami. Za každou další splátku se cena studia navyšuje o 4.000 Kč.

K výše uvedeným cenám je účtován manipulační poplatek ve výši 3.000 Kč za administraci přihlášky. 

K cenám školného bude připočítána DPH v zákonné výši.

Školné je možno uhradit celkově až 4 splátkami. Za každou další splátku se cena studia navyšuje o 4.000 Kč. (Platí i pro online studium)

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.