Vedení školy

V čele vedení instituce Ústavu práva a právní vědy je správní rada. V ní zasedají odborníci zejména z oblasti práva, kteří jsou významnými praktiky v mnoha právních odvětvích a kteří se podílejí na strukturaci profesních vzdělávacích programů tak, aby jejich skladba odpovídala nejnovějším trendům v oblasti vzdělávání a mohla být následně akreditována zahraniční autoritou.

Exekutivní činnost Ústavu práva a právní vědy zajišťuje statutární ředitel, kterým je JUDr. Luděk Lisse, Ph.D., LL.M., MPA. Doktor Lisse stojí v čele Ústavu od jeho založení v roce 2003 a reprezentuje jej navenek společně s panem docentem Jiřím Bílým a manažerkou Ústavu, kterou je Mgr. Veronika Sabolová. Ve správní radě Ústavu práva a právní vědy zasedají úspěšná lektorka, advokátka a bývalá ministryně spravedlnosti České republiky JUDr. Daniela Kovářová a přední odborník na pracovní právo v České republice JUDr. Ladislav Jouza.

JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M.

Ředitel

Detail

doc. JUDr. PhDr. Jiří Bílý, CSc.

Předseda správní rady

Detail

JUDr. Ladislav Jouza

Člen správní rady

Detail

JUDr. Daniela Kovářová

Členka správní rady

Detail

Martina Černá

Členka správní rady

Detail

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.