Vedení školy

Vedení instituce Ústavu práva a právní vědy je správní rada. V ní zasedají odborníci zejména z oblasti práva, kteří jsou významnými praktiky v mnoha právních odvětvích a kteří se podílejí na strukturaci profesních vzdělávacích programů tak, aby jejich skladba odpovídala nejnovějším trendům v oblasti vzdělávání a mohla být následně akreditována zahraniční autoritou. V čele správní rady stojí její předseda, kterým je uznávaný odborník v oblasti právní teorie, veřejné správy, právních dějin a řady dalších právních disciplín, pan doc. JUDr. PhDr. Jiří Bílý, CSc.

Exekutivní činnost Ústavu práva a právní vědy zajišťuje statutární ředitel, kterým je JUDr. Luděk Lisse, Ph.D., LL.M., MPA. Doktor Lisse stojí v čele Ústavu od jeho založení v roce 2003 a reprezentuje společně s panem docentem Jiřím Bílým, a výkonnou ředitelkou Ústavu, kterou je Ing. Tereza Marková, DiS., V čele správní rady Ústavu stojí úspěšná advokátka, rozhodkyně a bývalá ministryně spravedlnosti České republiky JUDr. Daniela Kovářová a přední odborník na pracovní právo v České republice JUDr. Ladislav Jouza.

JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA

Detail lektora

JUDr. Ladislav Jouza

Detail lektora

doc. JUDr. PhDr. Jiří Bílý, CSc.

Detail lektora

JUDr. Daniela Kovářová

Detail lektora

Ing. Tereza Marková, DiS.

Detail lektora

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.