Ing. Anežka Mrázová, MPA

„Poté, co mi byla zaměstnavatelem nabídnuta možnost prohloubit si vzdělání dalším studiem, začala jsem se o instituce poskytující vzdělávání dle mého pracovního zařazení a zájmu více zajímat.

Vzhledem k dlouholetému působení ve veřejném sektoru jsem se zaměřila na možnosti vzdělávání v oblasti veřejné správy.

Z různých alternativ jsem si, po dohodě se svým zaměstnavatelem, vybrala Ústav práva a právní vědy o.p.s., studijní program Master of Public Administration. Hlavním kritériem mého výběru studijního oboru MPA byla zejména návaznost na předcházející magisterské studium oboru veřejná správa a politika se zaměřením na veřejné finance.

Dále pak kvalita poskytovaného vzdělávání, forma a délka studia. Nabízená možnost distančního studia s přednáškami v pátek nebo v sobotu mi, s přihlédnutím k mým pracovním povinnostem, naprosto vyhovovala. Důležitou roli při výběru měla rovněž erudice a odbornost přednášejících lektorů.

Prvořadým cílem absolvování studia MPA je rozšíření mých znalostí a dovedností v oblasti veřejné správy, veřejných financí, ekonomických a právních informací, e-governmentu, a to vše v souladu s aktuálním vývojem legislativy. Svým kolegům i přátelům studium MPA vřele doporučuji.

Studium MPA v Ústavu práva a právní vědy o.p.s. naprosto splnilo má očekávání. Velmi si cením individuálního přístupu všech přednášejících lektorů i zaměstnanců Ústavu a také možnosti účasti na seminářích organizovaných mimo studijní program MPA.“

Zobrazit všechny reference
MPA

MPA Veřejná správa a samospráva krajů, měst a obcí

Program je určen pro

pracovníky veřejné správy

s cenou studia od

88 900 Kč

Více o programu

Ostatní reference

MPA

Ing. Michaela Matoušková, MPA

Starostka obce Řečany nad Labem
MPA

JUDr. Blanka Žáčková, MPA

Já pracuju ve veřejné správě 15 let, jsem JUDr. práv a ve veřejné správě se zabývám právem.
MPA

Mgr. Bc. Jan Šplíchal, MPA

Co získáte studiem na UPPV?

Mimo manažerského vzdělání získáte na Ústavu práva a právní vědy také řadu výhod. Jmenovitě například skripta ke studiu zdarma, možnost navštěvovat odborné semináře, ale i třeba rychlejší růst v kariérním žebříčku.

Všechny benefity studenta

Možnost zúčastnit se všech tematických setkání ze všech studijních programů

Velkou výhodou studia na ÚPPV je možnost zůčasnit se všech tematických setkání, které v daném semestru vypíšeme. Nad rámec svého oboru tak můžete navštěvovat i přednášky z ostatních programů mimo vaše zaměření. 

Vyšší postavení v kariérním žebříčku

91 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění. Při absolvování studia získáte nejen titul MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. či DBA, ale také mezinárodní certifikát IES, který vede ke zlepšení Vašeho postavení na trhu práce.

Zvýšení firemního uplatnění

Díky absolvování některého z našich profesních programů získáte lepší uplatnění v rámci firemního prostředí. 

Mezinárodní certifikaci IES

Mezinárodní certifikát IES (International Education Society) je absolventům certifikovaných subjektů vydáván již od roku 1997. Za dobu své existence získal na globálním trhu velmi významnou pozici.

Akreditaci EADL

European Association for Distance Learning uděluje vybraným vzdělávacím subjektům akreditaci EADL, která zajišťuje kvalitu distančního a online vzdělávání v mezinárodním měřítku.

Největší nabídku manažerských studijních programů

Ústav práva a právní vědy je vědecká a vzdělávací instituce, která poskytuje největší nabídku manažerských studijních programů v České republice. Celkem jich nabízí 8 ve více než 30 mutacích. Vyberte si ten pravý pro Vás!

Distanční formu studia

Všechny naše programy jsou studovány v dálkové formě a docházka na našich pravidelně pořádaných přednáškách tak není povinná. Kvalita distančního a online studia je zajištěna akreditací EADL.

Odborná literatura psaná našimi lektory ke studiu zdarma

Pravidělně vydáváme a neustále aktualizujeme odbornou literaturu z nejrůznějších oborů psanou našimi lektory. Tu pak poskytujeme našim studentům zdarma.

5 seminářů na ÚPPV dle vlastního výběru zdarma

Mimo přednášek (tematická setkání) má každý student možnost navštívit až 5 odborných seminářů určené veřejnosti zdarma. 

Slevu 50% na další semináře

Pro ambiciózní studenty jsou pak ostatní semináře pro veřejnost se slevou 50%. Výběr seminářů je velký.

Slevu 20% na právní služby nebo další publikace

Pokud byste běhěm studia potřebovali právní poradenství či si pořídit odbornou literaturu nad rámec studijního programu, máte na tyto služby slevu 20%.

Délku studia v rozmezí 12 až 14 měsíců

Distanční forma a doba studia pouze 12 až 14 měsíců je skvělou volbou pro zaměstnané, kteří si chtějí zlepšit své postavení na trhu práce.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.