Prof. PhDr. Mgr. Jiří V. Musil, CSc. MBA

Člen správní rady

Je atestován v oborech: klinická a sociální psychologie, psychologie práce, psychologie umění. V uvedených oblastech psychologie publikuje, překládá a přednáší.

Je atestován v oborech: klinická a sociální psychologie, psychologie práce, psychologie umění. V uvedených oblastech psychologie publikuje, překládá a přednáší. Působil na univerzitách: UP Olomouc, UTB Zlín, TU Trnava; je členem vědeckých a oborových rad doma i v zahraničí; vedl a vede Ph.D. disertace; oponentská činnost v rámci habil. i prof. řízení. Garant výuky klin. psych.v zahr. Hl. řešitel 12 grantů, 11 zahr. stáží. Byl prvním čs. psychologem pro dram. umění. Založil odd. klinické pychologie v NsP. Věnuje se poradenství v oblasti sociálních vztahů v rámci rodiny nebo pracoviště. Je členem několika domácích i zahraničních společností; založil a předsedá dvěma mezinár. společnostem (Nizozemsko-ČR, Irsko-ČR). Je autorem průmyslového vzoru a zlepšovacích návrhů. Má publikační prvenství (USA, BRD).

Garant programů

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.